Chovatelské potřeby pro psy a kočky Pelíšky GUISAPET Pelíšek Guisapet pro kočky

Psi a kočky se přirozeně rádi schovávají, zavrtávají a usazují do  malých otvorů, zákoutí a jeskyněk. V takových místech se totiž psi vždy  cítili zcela chráněni, ať už před predátory, nebo před špatným počasím.  Tyto původní návyky stále v chlupatých tvorech přetrvávají a naši domácí  mazlíčci si je s sebou nesou i do dnešní doby. Přirozené touhy jsou  v nich hluboko zabudovány a pejsci i kočky se jimi neustále řídí. Proto  se naši chlupatí kamarádi i dnes rádi schovávají a vybírají si ke spánku  místečka, ve kterých se i v našich společných domovech cítí chráněni.  Zvířata mají potřebu uchylovat se do malých míst a různých zákoutí  obzvláště ve chvílích, kdy cítí bolest, strach třeba z bouřky, v noci,  nebo prostě jen když si chtějí v klidu sníst kost.

S ohledem na všechny tyto skutečnosti a původní přirozenost našich domácích mazlíčků se firma  GuisaPet rozhodla vytvořit novou vizi a stylový koncept pro pelíšky  přizpůsobené přirozeným touhám našich domácích mazlíčků. Myslí na jejich emocionální spokojenost.

Pelíšky GuisaPet mají patentovanou oválnou konstrukci, která nabízí  pohodlné místo ke spánku a dostatečný prostor pro soukromí našich  milovaných psích i kočičích domácích společníků.

Pelíšky GuisaPet i polštáře, kterými jsou doplněny se snadno čistí,  nezadržují zápach, jsou plně omyvatelné a povrch pelíšků ošetřený UV  zaručuje stálost barev.

Při výrobě se myslelo na dobro naší planety a veškeré použité materiály jsou zcela recyklovatelné.

Konstrukce pelíšků je pevná, robustní, odolná proti poškrábání a s antistatickým povrchem, který odpuzuje prach.

789

položek na stránku z celkového počtu:  0
 
 
Řadit:
Podle oblíbenosti
Od nejlevnějších
Od nejdražších
 
 
 

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
9a8okqenjo1snkjn8e194gk6q5

 

Zákaznický servis:

DOPRAVA

od 79,- Kč

603 781 190
0 ks za 0

Vítáme Vás. Pro efektivní nákup se prosím přihlaste

Copyright: © 2014 FORTISSIMO.CZ