Dermacton Cream for itchy dogs

Dermacton Cream for itchy dogs.
Přírodní řešení svědění kůže nejen u alergických psíků, které opravdu funguje!

Trpí-li Váš pejsek ztrátou srsti, podrážděním nebo svěděním kůže, můžete vyzkoušet speciální hypoalergenní diety, pravidelné koupání s drahými šampony, nebo léky s obsahem kortikoidů ovšem s rizikem vzniku vedlejších účinků.

Jaké jsou výhody užívání krému Dermacton pro psy trpící svěděním?

zcela přírodní složení bez obsahu steroidů
rychle zastavuje svědění a tím pádem i škrábání
zklidňuje podrážděnou kůži a tlumí bolest
podporuje rychlý opětovný růst srsti
podporuje přirozený proces hojení
rychlé, snadné a příjemné použití
jemný a efektivní
lehký, snadno vstřebatelný nemastný krém

Nyní můžete pomoci svému pejskovi s přípravky řady Dermacton. Každý výrobek je kortikoidů-prostý a zcela přírodní, obsahuje unikátní vzorec esenciálních olejů a rostlinných extraktů, jež přináší úlevu od svědění a zklidňuje podráždění. Tato jedinečná receptura přináší rychlé zklidnění a úlevu od bolesti a svědění kůže zároveň podporuje rychlý opětovný růst srsti. Přírodní řada výrobků Dermacton je výsledkem mnohaletého vývoje a zahrnuje speciální krém, sprej a šampon v kostce. Tento vysoce účinný systém velmi rychle zklidňuje podrážděnou kůži a potlačuje svědění, tím zabraňuje další iritaci kůže v podobě škrábání a kousání. Tyto výrobky již přinesli úlevu tisícům psů různých plemen na celém světě.

Je vhodný pro všechna plemena, a byl již velmi úspěšný pro mnoho konkrétních plemen, která mají problémy s kůží, konkrétně se jednalo o buldoky, stafordšírské bulteriéry, bišonky a westíky.

Složení:

Tato úžasná antibakteriální a protiplísňová receptura vybraných esenciálních olejů a bylinných extraktů je jemná, ale velmi účinná. Obsahuje směs více než 13-ti čistých esenciálních olejů a bylinných extraktů pocházejících z celého světa.

Jedná se o vysoce kvalitní krém bez jakýchkoliv ropných produktů (tj.vazelína, minerální oleje) a je také prostý veškerých steroidů.

Řada Dermacton velmi rychle zastavuje svědění, zklidňuje jakákoliv podráždění a podporuje eychlý opětovný růst srsti.

Váš pes bude brzy vypadat a cítit se mnohem šťastnější.

Použití:

Dermacton krém je velmi příjemný a snadno se používá. Jednoduše naneste malé množství krému na všechna svědivá a podrážděná místa na těle. Aplikaci opakujte 1x až 3x denně dle potřeby. Krém se snadno vstřebává do kůže a nezanechává mastný film. Velmi doporučujeme použití v kombinaci se šampónem Dermacton.

Objem: 75gr

Výrobce: Dermacton

Objednací číslo: Derm01 Kategorie

920,00 

[pvtfw_table_display]