Dermacton Shampoo Bar pro psy

Dermacton Shampoo Bar pro psy
Jedinečné složení šampónu Dermacton Shampoo Bar pro psy je speciálně vytvořené pro psy s problém svědivosti kůže. Zkuste to ještě dnes a získáte čistého, voňavého a svědivých stimulů prostého psa.

Tento revoluční šampon je součástí jedinečné Dermacton řady pro psy se svěděním pokožky. Velmi jemná a zklidňující receptura pomáhá zastavit svědění a zklidnit podráždění kůže. Přitom je toto mýdlo dostatečně jemné, i pro psy s citlivou pokožkou. Skvělé výsledky bez potřeby drsných chemických látek. Šampón může být použit samostatně, nebo v případě komplikovanějších problémů je vhodné použití ve spojení s Dermacton krémem nebo sprejem . Poskytuje rychlou úlevu a zanechává kůži psa hydratovanou zatímco srst je po použití hedvábná a čerstvě vonící.

Použití:
Pro rozsáhlé nebo přetrvávající kožní problémy, použijte tento šampon v kombinaci s našimi dalšími produkty řady Dermacton.

Jednoduše namočte srst vašeho psa i šamponovou kostku a jemně jí vetřete do srsti a napěňte. Promasírujte pěnu do všech oblastí srsti a kůže, v případě potřeby přidejte trochu vody. Nechte působit na srsti po dobu 5 minut, aby přírodní ingredience mohli udělat svou práci, pak dobře opláchněte.

Tento šampon je velmi jemný může být použit tak často, jak je požadováno. I když obecně bychom doporučovali, abyste psy koupali ne více než jednou nebo dvakrát týdně.

– šampón má antibakteriální a protiplísňové účinky
– obsahuje velmi jemné, pěnící látky dokonale a beze zbytku se vyplachující ze srsti
– má ekonomické balení ve tvaru kostky mýdla jež tvoří pěnu s minimálním úsilím
– obsahuje čistě přírodní přísady prosté SLS (Sodium LaurylSulfat – což je silné dráždidlo) a SLES (Sodium LaurethSulfate) – také chemicky dráždivá látka.
– šampón je dostatečně jemný a nevysušuje pokožku ani po pravidelném používání

Složení:
Tento úžasný nový šampon obsahuje stejně úspěšný vzorec éterických olejů jako je obsažený v krému a spreji Dermacton, pomáhající zklidnit svědění kůže nebo podráždění pokožky psů.

Objem: 100gr

Výrobce. Dermacton

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: Derm02 Kategorie

850,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]