Kosmetika, podpůrné přípravky a koupele na zlepšení zdravotního stavu kůže, srsti, uší... DOUXO DOUXO® S3 PYO

 

 

DOUXO® S3 PYO

VYVINUTO K VYLEPŠENÍ MIKROBIÁLNÍHO VYROVNÁNÍ KŮŽE.

DOUXO® S3 PYO je antibakteriální a protiplesňové. Externě čistí pokožku a udržuje mikrobiální rovnováhu pokožky a zároveň chrání kožní bariéru.
Uklidňuje a hydratuje. DOUXO® S3 PYO obsahuje antiseptikum a Ophytrium.

Příznaky Pyodermie

K typickým příznakům pyodermie patří zarudnutí, svědivost, pupínky nebo neštovičky vyplněné hnisem, stroupky, vřídky, šupiny, vypadávání srsti, zesílení a ztmavnutí kůže. Tvorbu kožních lézí doprovází zápach a produkce hnisavého sekretu na kůži.

Velmi nepříjemnou a pro lékaře i chovatele frustrující je chronicky se opakující pyodermie, která se objevuje jeden až dva měsíce po klinickém uzdravení nebo se pravidelně opakuje, obvykle sezónně. Pro přesné označení zánětu kůže s tímto průběhem se používá pojem rekurentní pyodermie.

Nejčastější příčinou tohoto syndromu je příliš krátká ebo nesprávně zvolená terapie nebo primární porucha obranných mechanismů kůže, například z důvodu metabolického onemocnění nebo onemocnění imunitního systému. 

V letních měsících je třeba uvažovat o pyodermii jako o následku velmi časté alergie na bleší kousnutí a atopie. Primárním problémem může být také potravní hypersenzitivita. Mezi rozšířené hormonální příčiny se řadí dle četnosti výskytu hypotyreóza, hyperadrenokorticismus a diabetes mellitus.

 

1045

položek na stránku z celkového počtu:  0
 
 
Řadit:
Podle oblíbenosti
Od nejlevnějších
Od nejdražších
 
 
 

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
r328f8nq12g2rdjjkspegs1fl7

 

Zákaznický servis:

DOPRAVA

od 79,- Kč

603 781 190
0 ks za 0

Vítáme Vás. Pro efektivní nákup se prosím přihlaste

Copyright: © 2014 FORTISSIMO.CZ