Kosmetika pro psy a kočky Kosmetika BIO-GROOM

Firma Fortissimo nabízí produkty špičkové americké kosmetiky BIO-GROOM.

 

473

položek na stránku z celkového počtu:  0
 
 
Řadit:
Podle oblíbenosti
Od nejlevnějších
Od nejdražších
 
 
 

Firma Fortissimo nabízí produkty špičkové americké kosmetiky BIO-GROOM.

Bio-Derm Laboratories je perfektní příklad splnění amerického snu! Claus Pohl, zakladatel Bio-Derm, emigroval z Německa v roce 1954. Přijel do Ameriky nemajetný, ale přišel s výborným úmyslem a silnou touhou využít svůj talent k zajištění své rodiny.
Jako chemik, rychle našel práci k uplatnění svých schopností. Pracoval v petrolejářské společnosti v Oklahomě a pak se přestěhoval do Texasu, kde získal práci chemika pro Eastman Kodak. Jeho znalosti chemie mu umožnily vyvíjet šampón pro psy, který by efektivně zabil blechy a klíšťata a byl zároveň šetrný ke kůži a kvalitě srsti.
Claus měl úspěch ve vývoji kvalitní výrobků a když dokončil svou formuli, chovatelé se stali jeho prvními zákazníky. Nejdříve šampón vyráběl doma a jak se poptávka zvyšovala, vtáhl celou rodinu do práce, aby uspokojil objednávky. Zbytek, jak oni říkají, je historie.
Dnes Bio-Derm Laboratories vyrábí přes 60 odlišných druhů šampónů, kondicionérů a dalších speciální přípravků pro péči o srst psů a koček v Longview v Texasu. Produkty jsou vyráběny ve stejné dokonalosti jak ji založil Claus Pohl a BIO-GROOM je stále rodinná firma. BIO-GROOM Výrobky jsou prodávány přes distribuční centra v USA, Kanadě a přes 40 dalších zemích ve světě.

Napište nám plemeno Vašeho psa nebo kočky a rádi Vám poradíme.

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
eedtfe1r7gs6i1irk1cetnmfn3

 

Zákaznický servis:

DOPRAVA

od 79,- Kč

603 781 190
0 ks za 0

Vítáme Vás. Pro efektivní nákup se prosím přihlaste

Copyright: © 2014 FORTISSIMO.CZ