Kosmetika pro psy a kočky Kosmetika Iv San Bernard

 


691

položek na stránku z celkového počtu:  0
 
 
Řadit:
Podle oblíbenosti
Od nejlevnějších
Od nejdražších
 
 
 

Filozofie firmy Iv San Bernard

Italská firma Iv San Bernard vyvinula exkluzivní přírodní kosmetiku pro psy, kočky, fretky a další domácí mazlíčky. Jedná se o kosmetiku, určenou k očetřování zvířecí kůže a srsti takovým způsobem a takovými přípravky, aby byla zvířátka zdravá a přirozeně krásná.

Na tomto je postavena celá filozofie firmy, jejíž krédo zní: "Zdravá kůže, přirozeně krásná srst i na výstavu a hygienické soužití lidí se zvířaty".

Ingredience výrobků firmy Iv San Bernard jsou čistě z přírodních zdrojů. Jedná se například o řasy z Mrtvého moře, olej z avokáda, norkový olej, olej ginko, extrakty z bambusu, z jojoby a z ginseng, pižmo, červený jíl atp.

Kosmetika Iv San Bernard respektuje jednotlivé typy kůže a srsti a je schopna řešit některé problémy, související s úpravou psů, jako je rozplétání zacuchané srsti (a prevence proti jejímu zacuchání), její snadná česatelnost, výplachy chlupových folikolů po trimování nebo podpora růstu srsti. Některé přípravky jsou vhodné i jako doplňková léčba kožních onemocnění. Příkladem je regulace pH kůže po umytí šampony (včetně šamponů medikovaných) případně hydratace a výživa kůže u zvířat, která trpí různými mazotoky.

Produkty Iv San Bernard jsou rozděleny do několika kategorií:

Základní řada obsahuje šampony a kondicionéry, vyvinuté speciálně pro údržbu krátké, středně dlouhé a dlouhé srsti. Tato řada respektuje i nároky a požadavky kůže a srsti štěňat, koťat a zvířecích seniorů.

ISB technika je profesionální řadou, která je založena na čistícím, léčebném a výživném účinku mořských řas a oleje z avokáda.

Řada Mineral je tvořena produkty s obsahem placenty, vitamínů a minerálních látek. Tato řada ozdravuje kůži a podporuje jak růst srsti, tak její přirozenou hustotu.

Řada Atami představuje produkty, jež přes kůži (bahenní masky) důkladně čistí organismus a regenerují kůži i srst, což má využití i ve veterinární dermatologii.

Řada Aroma slouží k aromaterapii a k hloubkovému čištění kůže.

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
tju2t6ua1r0l6pl1gvmjif09v0

 

Zákaznický servis:

DOPRAVA

od 79,- Kč

603 781 190
0 ks za 0

Vítáme Vás. Pro efektivní nákup se prosím přihlaste

Copyright: © 2014 FORTISSIMO.CZ