Kosmetika pro psy a kočky Kosmetika MenForSan

O MENFORSAN

Menforsan je značka  přírodní španělské kosmetiky a hygienických přípravků pro domácí  mazlíčky, jako jsou psi, kočky a koně, ale nezapomíná ani na hlodavce,  fretky, ptáky a plazi. Výrobky Menfosan se prodávají po celém světě již  více než 40 let a díky jejich výjimečnému složení a kvalitě je každý den  používají tisíce spokojených zákazníků z řad profesionálů i běžných  spotřebitelů.

Sortiment zahrnuje přes 100  nejrůznějších specializovaných produktů, které jsou vytvořeny  jednotlivým zvířátkům na míru. Složení je založeno především na  přírodních účinných látkách, které se kombinují s nejmodernějšími  vědeckými poznatky pro nejlepší výsledky. Produkty jsou velmi jemné a  citlivé ke všem partiím zvířat. Všechny výrobky podléhají během výroby  přísným kontrolám a jsou vyráběné pod farmaceutickým, veterinárním a  chemickým dohledem k dosažení maximální spokojenosti zákazníků, jejich  zvířat a respektu k životnímu prostředí.

Mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou  přírodní kosmetiky a hygienických přípravků pro domácí mazlíčky jsou  základem širokého portfolia produktů, ve kterém lze nalézt rozmanitou  nabídku vysoce kvalitních výrobků: speciální šampony pro profesionální  použití, šampony pro běžné domácí použití, kondicionéry a preparáty  vyživující srst a kůži, hygienické přípravky, přípravky k nácviku  hygieny, antiparazitické přípravky, parfémy, přírodní vůně, speciální  mycí prostředky a další zajímavé výrobky.

662

položek na stránku z celkového počtu:  0
 
 
Řadit:
Podle oblíbenosti
Od nejlevnějších
Od nejdražších
 
 
 

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
ej2mak3icpq8u6i0unom7m3g97

 

Zákaznický servis:

DOPRAVA

od 79,- Kč

603 781 190
0 ks za 0

Vítáme Vás. Pro efektivní nákup se prosím přihlaste

Copyright: © 2014 FORTISSIMO.CZ