Krmiva, konzervy, pamlsky, piškoty a dokrmovací potřeby pro psy a kočky Oven-Baked Tradition granule pro psy a kočky Oven-Baked Tradition pro kočky

Oven-Baked Tradition krmivo pro kočky vyrobeno z čerstvých a přírodních ingrediencí, vhodné pro kočky všech věkových kategorií – koťátka, dospělé kočky i starší kočky.

Seznamte se s řadou krmiv vyráběných procesem pomalého pečení v peci a balené do menších balení pro blaho Vaší kočičky. Krmiva se vyrábí z čerstvého kuřecího a rybího masa a jsou připravované pomalým pečením v peci, což zaručuje zachování nutričních charakteristik jednotlivých ingrediencí, jejich chutí a vůní, přirozeného obsahu vitamínů a minerálních látek potřebných pro dlouhý a zdravý život Vaši kočičky.

Pomalé pečení v peci nám umožňuje vyrábět lehce stravitelné krmivo, vhodné pro citlivé zažívání koček, které zasytí již v podstatně menším množství. Krmivo Oven-Baked Tradition navíc neobsahuje žádné hormony, antibiotika, umělá ochucovadla ani konzervační látky. Krmivo Oven-Baked Tradition je vyráběno bez obsahu alergenů, jako je pšeničný lepek, kukuřice, nebo soja. A co je nejlepší, kočky jsou do něj blázni.

Pokud je Vaše kočička starší, nebo potřebuje speciální dietu, tak to není problém. Krmivo Oven-Baked Tradition zabezpečí, že Vaše kočička zůstane zdravá. Vyberte si z naši základní, nebo bezlepkové řady krmiv pro kočky krmivo, které bude pro Vaši kočičku nejlepší a nejchutnější. Zjistěte tak v čem je krmivo Oven-Baked Tradition odlišné od běžných extrudovaných krmiv.

 

887

položek na stránku z celkového počtu:  0
 
 
Řadit:
Podle oblíbenosti
Od nejlevnějších
Od nejdražších
 
 
 

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
jcriijti262t5vov0831aq1uc2

 

Zákaznický servis:

DOPRAVA

od 79,- Kč

603 781 190
0 ks za 0

Vítáme Vás. Pro efektivní nákup se prosím přihlaste

Copyright: © 2014 FORTISSIMO.CZ