Krmiva, konzervy, pamlsky, piškoty a dokrmovací potřeby pro psy a kočky Oven-Baked Tradition granule pro psy a kočky Oven-Baked Tradition pro psy

Oven-Baked Tradition je nejlepší krmivo pro Vašeho psa ! Krmivo pro psy Oven-Baked Tradition je vyrobeno s použitím přírodních ingrediencí vyprodukovaných na vybraných farmách.

Zvolte si krmivo, které je pro Vašeho psa nejvhodnější a nejvíc mu chutná. V nabídce máme krmiva pro šťeňátka, dospělé i starší psy malých, středních i velkých plemen. Všechny receptury jsou sestaveny tak, aby zabezpečily všechny potřebné živiny pro zdravý vývoj a růst Vašeho psa počas celého života s ohledem na jeho velikost, nebo rasu a jeho životní období. Speciální důraz při vývoji našich receptur jsme kladli na vyvážený poměr minerálních látek a vitamínů. Receptury jsou vytvořeny tak, aby obsahovaly nepostradatelné přírodní složky pro zdravé fungování zažívacího traktu, počínajíc zuby a konče vylučováním a aby také zabezpečovaly dobrou funkci oběhového a nervového systému. Proces výroby krmiva pomalým pečením v peci zaručuje zachování integrity přírodních proteinů, vitamínů a minerálních látek. Tento způsob výroby ponechává krmivu přirozené vůně a chutě použitých ingrediencí. Krmivo pro psy Oven-Baked Tradition neobsahuje umělá ochucovadla, antibiotika ani konzervační látky. Naše krmivo pro psy je vyrobeno bez obsahu častých alergenů, jako je pšenice, kukuřice, nebo soja. Krmivo obsahuje zdravé celozrnné obilniny, jako žito, ječmen, oves a rýži, které jsou mleté a spracované přímo v našem závodě, což zaručuje stoprocentní kontrolu nad výrobním procesem. Bezlepkové druhy krmiv pro psy mají nízký glykemický index a jsou vhodné pro psy, kteří potřebují dietu s nízkým obsahem uhlohydrátů.

 

886

položek na stránku z celkového počtu:  0
 
 
Řadit:
Podle oblíbenosti
Od nejlevnějších
Od nejdražších
 
 
 

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
h2l27s8ivqq6ihh4b14isopi55

 

Zákaznický servis:

DOPRAVA

od 79,- Kč

603 781 190
0 ks za 0

Vítáme Vás. Pro efektivní nákup se prosím přihlaste

Copyright: © 2014 FORTISSIMO.CZ