PSH Body Hair Voluminador

PSH Body Hair Voluminador
Profesionální sprej, který dodává srsti správný objem, hydratuje a dodává živiny. Doporučeno pro psy, jejichž dokonalý vzhled vyžaduje výjimečný objem po celém těle nebo v jeho konkrétní oblasti. Účinné látky painky mají schopnost pronikat do vlasových vláken, která jejich vstřebáváním zvětšují svůj objem. Po nanesení pěny se srst stává plnou, pružnou, trvanlivou a lesklou, bez nadměrného krepatění nebo statické elektřiny. Přídavek biotinu urychluje regeneraci poškozených vlasů a urychluje jejich růst. Výrobek neobsahuje škodlivé látky jako silikony a parabeny. Veganské složení produktu znamená, že při jeho výrobě nebyly použity žádné látky živočišného původu.

Návod k použití: Stříkejte rovnoměrně a vydatně. Nechte působit 1-2 minuty, poté začněte česat s nebo bez zdroje tepla. Drž se dál od dětí. Produkt pro psy.

Složení: Aqua – Alcohol Denat – VP / VA Kopolymer – Chlorid cetrimonium – Biotin – PEG 60 hydrogenovaný ricinový olej – ZEA MAS Oil – Pantothenát vápenatý – Inositol – Retinol – Rosa Maschata – Olej ze semen – Tokoferylacetát – PEG 20 Ricinový olej – Tridecth-9 PEG 40 hydrogenovaný ricinový olej – popylenglykol – parfém.

Objem: 300ml

Výrobce: PSH

444,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]