PSH Kondicionér pro psy PSH BIFASICO

PSH Kondicionér pro psy PSH BIFASICO
Doporučeno pro profesionální použití v kosmetických salonech. Jeho složení působí současně na kůru a kutikulu vlasů, výrazně zkracuje proces rozčesávání a usnadňuje rozmotávání i těch nejzacuchanějších vlasů, zabraňuje jejich opětovnému zacuchávání. Přípravek vyživuje srst a chrání ji před nepříznivými vnějšími faktory. Po jeho aplikaci vlasy získávají lesk a hedvábnou hebkost. Výsledek je okamžitý a viditelný již při první aplikaci. Kondicionér neobsahuje parabeny ani silikony, je plně veganský, při jeho výrobě nebyly použity žádné látky živočišného původu.

Návod k použití: Před použití dobře protřepejte. Používejte na suché nebo mokré (ručníkem vysušené) vlasy. Nastříkejte ve velkém množství na srst psa, vykartáčujte. Drž se dál od dětí.

Složení: Aqua / Cyclopentasiloxane Fluid / Cyclopentasiloxane / Dimethiconol / PEG 12 Dimethicone / Glyceril Stearate / PEG 100 Stearate / Parfém / Benzyl Alcohol / Citronellol / Geraniol / Linalol / Buthyl / Propional / Methylpropional / Methylpropional / Metylin Chlenhiazoliothiothiot 42045
Objem: 300ml

Objem: PSH

Objednací číslo: PSH-1020 Kategorie ,

493