Pure Paws Love My Eyes Tear Stain Remover Foaming Cleanser pěna

Použití pěnového čisticího prostředku Pure Paws Love My Eyes Tear Stain Remover je prvním krokem programu Love My Eyes Tear Stain Program pro lokální odstranění skvrn u psů.

Krok 1: Love My Eyes Tear Stain Remover Foaming Cleanser 207 ml – čisticí pěna:

Opatrně aplikujte Love My Eyes Tear Stain Remover Foaming Cleanser na potřísněné místo, můžete to udělat prsty nebo pomocí vatového tamponu. (Netrhejte tampony, aby jejich vlákna nespadla přímo do oka.)
Protřete přípravek a vyčistěte znečištěné místo.
Přejděte ke kroku 2 ošetření.

Jedná se o 1. fázi programu sestávající ze 4 částí. Přestože lze produkty používat jednotlivě, pro dosažení nejlepších výsledků a zdravé srsti se důrazně doporučuje používat všechny 4 produkty programu Pure Paws Love My Eyes Tear Stain Program.

POZNÁMKA: Přípravky jsou určeny k odstranění zabarvení pod očima, chrání je před přímým kontaktem s kosmetikou. Pokud k tomu dojde, vypláchněte oči studenou vodou.

Po letech úsilí vytvořit dobrý a účinný přípravek na odstranění skvrn a zabarvení pod očima vám Pure Paws s hrdostí představuje profesionální ošetření ve čtyřech krocích: Program Love My Eyes Tear Stain. Pure Paws chtěli vytvořit a vytvořili přípravky, které jsou šetrné ke srsti, a přitom dostatečně účinné, aby odstranily trvalé zabarvení pod očima způsobené slzením.

Program Pure Paws Love My Eyes Tear Stain Program je místní program na odstraňování skvrn. Abyste dosáhli maximálně uspokojivých výsledků, měli byste důsledně používat každý ze čtyř kroků programu, a to i 2-3krát denně. Jedině tak dosáhnete uspokojivého konečného výsledku. Výsledek ošetření závisí na čase a úsilí, které jeho aplikaci věnujete.

Celý program Pure Paws Love My Eyes Tear Stain se skládá ze 4 kroků a doporučuje použití:
Krok 1: Love My Eyes Tear Stain Remover Foaming Cleaner 207ml – čisticí pěna
Krok 2: Love My Eyes Tear Stain Remover Debris Cleanser 118 ml – sprej na čištění úst
Krok 3: Ochranný krém Love My Eyes Tear Stain Remover 118ml – ochranný oční krém
Krok 4: Love My Eyes Tear Stain Remover Absorption Powder 118 ml – absorbující krémový pudr, transparentní nebo bílý

Výrobce: Pure Paws

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: PP-LME-TSR Kategorie

820,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]