Tauro pro Line Keratinový kondicioner HEALTHY COAT

Tauro pro Line Keratinový kondicioner HEALTHY COAT.
Keratinový kondicionér pro zdravou srst Tauro Pro Line s luxusním složením s vyváženým pH pro zdravou péči o srst a kůži vašeho mazlíčka. Obsahuje hydratační a opravné složky, které pronikají do jádra chlupu, posilují folikuly a vyživují chlup zevnitř. Keratinový kondicionér je unikátní regenerační kúra určená k obnově chlupů zevnitř ven, vyvinutá za použití nejkvalitnější profesionální technologie.
Hydrolyzovaný keratin může zlepšit strukturu srsti pro hladší vzhled a zároveň obnovit přirozenou ochrannou vrstvu chlupu zevnitř, naplnit je proteiny a zvětšit objem. Obsahuje jojobový olej – Tento olej je bohatý na vitamíny C, B, E a minerály, jako je měď a zinek, které vyživují a posilují srst, pomáhají předcházet vypadávání srsti a podporují hustotu srsti. Vyhlazuje a obnovuje poškozenou srst – Díky unikátnímu složení účinných látek je struktura chlupu hydratována a obnovena, srst je jemnější, poddajnější, hladší a snadno se rozčesává. Kondicioner je v pohodlném balení s dávkovačem pro přesnou aplikaci. Použití : zřeďte kondicionér v poměru 1:10 s vodou. Po umytí šamponem jemně vetřete do srsti. Masírujte a kartáčujte cca 3 minuty. Důkladně opláchněte teplou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte v kombinaci s přípravkem Tauro Pro Line Pure Mist.
Doporučeno: Přípravek je určen pro zvlhčení srsti vašeho mazlíčka a podporuje její regeneraci. Je určen pro psy a kočky. Ultra jemné složení tohoto kondicioneru je ideální pro domácí mazlíčky s citlivou pokožkou. UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. Chraňte před dětmi. Vyrobeno v Evropské unii.
Objem. 250ml

Výrobce: Tauro pro Line

539,00 

Zobrazit historii cen
[pvtfw_table_display]