Vitamíny, lososový olej a doplňky Vitamíny Colafit

 

 

O kolagenu

Stejně jako lidi, tak i vaši domácí mazlíčci mohou trpět problémy s pohybovým aparátem. Mezi viditelné příznaky těchto problémů patří zřetelné kulhání na přední i zadní končetiny. Kulhání je ale často až posledním stádiem a předchází mu skryté příznaky.

Mezi běžný důvod problémů s pohybovým aparátem u zvířat patří nedostatek kolagenu. Tato vada se může objevit kdykoliv během života zvířete. Stejně jako u malých dětí, nedostatek kolagenu způsobuje problémy s pohybem u dospělých zvířat.

Proč je kolagen důležitý?

Kolagen je důležitou složkou kloubní výživy. Přibližně 80 % kolagenu v těle tvoří kolagen typu I. Je základem kostí, šlach, chrupavek a dalších částí pohybového aparátu zvířat. Kolagen a jeho další složky promazávají kloubní chrupavky a pohybové tkáně. Zároveň tlumí nárazy při pohybu a zamezují opotřebení chrupavky, které je častým důvodem kulhání.

Zjednodušeně řečeno, čím lepší kolagenová výbava, tím lepší kvalita chrupavek v těle zvířete. Dostatečné množství kolagenu v těle má také pozitivní vliv i na kvalitu srsti zvířat a pomáhá ke správné tvorbě rohoviny koňských kopyt. Díky těmto vlastnostem chovatelé požívají kolagen zejména při prevenci problémů s pohybovým aparátem.

Colafit jako řešení problémů

Přípravek Colafit je tvořený krystalickým kolagenem typu I. Vzniká lyofilizací  a při jeho přípravě zůstávají zastoupeny všechny aminokyseliny. Díky této přípravě dochází ke správnému vstřebávání kolagenu do těla zvířete.

 

1127

položek na stránku z celkového počtu:  0
 
 
Řadit:
Podle oblíbenosti
Od nejlevnějších
Od nejdražších
 
 
 

???
???
24
1
1
poradi
DESC
-1
-1
udpijsiu5lnpdsghslc8hinjo1

 

Zákaznický servis:

DOPRAVA

od 79,- Kč

603 781 190
0 ks za 0

Vítáme Vás. Pro efektivní nákup se prosím přihlaste

Copyright: © 2014 FORTISSIMO.CZ