AFP Little Buddy zahřívací medvídek Buddy

AFP Little Buddy – zahřívací medvídek Buddy

Když si pořídíte štěně nebo kotě, váš nový mazlíček musí nejen opustit svou matku, ale také své stávající hnízdo. Abyste pomohli štěněti nebo kotěti bezpečným a zdravým způsobem, můžete použít Warm Bear. Ideální pro štěňata nebo koťata, která se právě přestěhovala k novým majitelům nebo pro štěňata nebo koťata bez matky. Plyšový medvídek vytváří intimitu maminky prostřednictvím příjemného tepla. Tím se vaše štěně uklidní a bude se cítit méně samo, méně úzkostné a méně náchylné k úzkosti z odloučení.
Jak to funguje

Příjemné teplo: U malých štěňat a koťat se často doporučuje dát do přepravky termofor. Díky tomu se vaše štěně nebo kotě cítí méně osamělé. Toto teplo nabízí i Warm Bear, a to díky tepelné kapse. Tepelnou kapsu s turmalínovými kamínky snadno nahřejete v mikrovlnce. V závislosti na nastavení vaší mikrovlnné trouby může být tepelná kapsa ohřátá na správnou teplotu za 2 až 5 minut. Tepelnou kapsu pak můžete umístit do medvědova bříška.
Známá vůně hnízda: Abyste se správně připravili na příchod nového štěněte nebo koťat, lze plyšovou hračku před stěhováním umístit do pelíšku pro štěně nebo kotě. Medvěd tak získá známou vůni, kterou si štěně nebo kotě spojuje s hnízdem, a pomůže štěněti zvyknout si na nový domov, když se přestěhuje.

Klíčové vlastnosti:
-Zdravý nástroj, který pomůže vašemu štěněti nebo kotěti.
-Tepelná kapsa se snadno zahřeje během několika minut.

Rozměry:38 x 23 x 18 cm

Výrobce: AFP

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 4221 Kategorie

469,00 

Není skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.