O nás

Vážení zákazníci,

jsme malá rodinná firma s dlouhou tradicí v péči o zdravý vzhled našich čtyřnohých přátel. Firmu jsme založili v roce 1995, za jejím vznikem stála především láska k našim vlastním miláčkům a touha dopřát jim tu nejlepší péči.

Kvalitní péče je naším cílem dodnes, neustále se snažíme zjišťovat nejen nové trendy, ale i nejnovější poznatky v péči o domácí mazlíčky. Na základě toho pak průběžně obnovujeme a doplňujeme náš sortiment, který chceme mít tak široký, aby vyhověl požadavkům a potřebám širokého spektra našich klientů. Samozřejmostí u nás je zákaznický servis, jejž poskytujeme jak novým, tak i stálým zákazníkům. Vítáme také zpětnou vazbu od Vás – právě Vaše zkušenosti s výrobky nám pomáhají neustále se zlepšovat. Kromě internetového obchodu provozujeme ve Dvoře Králové nad Labem také kamenný obchod a psí salon „U mlsných tlapek“, kde můžete své psí miláčky

nechat zkrášlit podle poslední módy, jak vidíte na fotografiích níže. Součástí salonu je také prodejna psích oblečků pro každou příležitost. O naší dlouhé tradici v tomto oboru svědčí mimo jiné i módní přehlídka psí garderoby, která se konala 11. 1. 2003 v Top hotelu Praha v rámci akce Šampion šampionů. 

Náš stánek se širokým sortimentem můžete najít na většině klubových, národních i mezinárodních výstav pořádaných v České republice. I tam jsme Vám plně k dispozici a rádi poradíme s výběrem finálních přípravků nebo vodítek pro kvalitní prezentaci Vašeho mazlíčka, ale i s volbou nové kosmetiky a krmiva. Také je u nás možné pořídit miláčkům odměnu ve formě pamlsku, hračky či pelíšku.

Veškeré objednávky z internetového obchodu je po telefonické nebo e-mailové domluvě možné vyzvednout právě v naší prodejně nebo stánku na výstavě, kde budete mít možnost vše si předem osahat a vyzkoušet.

Přestože se snažíme, aby byl design našich výrobků moderní, chápeme, že ne všem se líbí univerzální vzory a styly pelíšků. Proto nabízíme zakázkové šití pelíšků, kdy si tvar, barvu a materiál můžete vybrat zcela podle svého vkusu. Na takový pelíšek či hračku Vám můžeme vyšít text podle Vašeho přání, například jméno Vašeho mazlíčka.

Věnujeme se rovněž zakázkovému vyšívání většího rozsahu na textil – vyšíváme firemní loga na všechny typy textilu. Například chovatelským stanicím nabízíme pořízení kompletní výbavy prezentačních doplňků.

Vyšívací programy zpracováváme na zakázku, a proto je jejich cena velmi individuální. V případě zájmu nás můžete nezávazně kontaktovat s poptávkou a my Vám zašleme podrobnější informace o celém procesu i cenách vyšívání.
Všechny naše výrobky jsou chráněny ochrannou známkou Fortissimo®, takže máte jistotu kvality a originality zpracování.

Doufáme, že na našich stránkách najdete produkty, které vyhovují Vašim potřebám a vkusu a těšíme se na spolupráci s Vámi. Váš kolektiv firmy Fortissimo.

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.