Blog

Dopřejte svému mazlíčkovi dosud nevídanou lázeňskou péči s kosmetikou Hydra SPA

Díky řadě Senses Serenity od Hydry lze vytvořit fantastické výsledky a udržet si je déle jak v domácí péči nebo návštěvou kosmetického salonu a to se vyplatí. Má váš čtyřnohý přítel poškozenou srst? Už ne! Úžasná sada Hydra Spa Senses Serenity obsahuje pečlivě vybrané produkty, které dodají srsti všechny základní živiny, které potřebuje.

Číst celé »

Pomoc, můj pes má citlivou kůži!

Pomoc, můj pes má citlivou kůži!Začněme tím, že citlivá pleť není důvodem k okamžité panice. Stejně jako mnoho lidí může být náhle postižen každý pes. Naštěstí existují řešení, jak to řešit a jak tomu zabránit. Navíc je velký rozdíl mezi citlivou pokožkou a skutečným kožním problémem.

Číst celé »

Cowboy Magic… i vzhled se počítá !

Známe ty dny, kdy spěcháte na důležitou výstavu, kterou si nemůžete nechat ujít, ale váš kůň se rozhodl pokazit váš nabitý program. I když jste odvedli dobrou práci při ustájení svého koně, abyste se ráno nemuseli vypořádat s bahenním monstrem, noc milostivě strávil válením se ve vlastních výkalech.

Číst celé »

Svět psíma očima

Psí oči jsou důležitou součástí těla. Psi vidí svět úplně jinak než lidé a můžete to brát doslova. My lidé vidíme široké spektrum barev. U

Číst celé »

Pojďme mluvit o uších, vážení!

Uši jsou důležitou součástí těla psa. Nejen, že jsou nezbytné pro sluch; uši také hrají hlavní roli v řeči těla. O tom, jak se váš čtyřnohý přítel cítí, můžete hodně říct pohledem na jeho uši. Právě proto, že uši jsou tak důležité, je nezbytná dobrá péče o uši.

Číst celé »

NAGAYU SPA péče, která funguje

Nagayu CO2 tableta speciálně vyrobená pro koupání zvířat, pomáhá domácím mazlíčkům s problémy, jako jsou lupy , hot spoty, kvasinky, pokousání od klíšťat nebo blech, bolestí, zápachu, svědění a podporuje růst srsti a celkovou čistotu pokožky a srsti. Do tablety je přidána kyselina mléčná – hydratační přípravek, který zabraňuje nadměrnému vysušení z hlubokého čištění. Nejlepší výkon dosáhnete se sprchovou hlavicí Nagayu.

Číst celé »

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.