Výšivky

Firma Fortissimo Vám nabízí zhotovení výšivek podle Vašich přání na moderních vyšívacích automatech zn.BROTHER. V našem programovacím studiu zajišťujeme kompletní softwarové služby.

Pro firmy máme komplexní nabídku pracovních oděvů, pro hotely ložní prádlo, ubrusy, utěrky, uniformy, atd.  Dodáme kompletní výrobky jako baseballové čepice, mikiny, bundy, trička, polokošile, ručníky, či atypické materiály sloužící jako reklamní předměty ke zviditelnění firmy (reklamní textil). V případě rozpracovaných zakázek vyšíváme i na jednotlivé díly.

Zajistíme výšivky pro jednotlivé zakázky i pro sériovou výrobu. Zákazník si má možnost vybrat pro svou kolekci materiálů z fontu našich zpracovaných motivů.

Pro chovatelské stanice a majitele psů nabízíme ucelený program výrobků a chovatelských potřeb a předmětů pro prezentaci plemene nebo chovatelské stanice. Nabízíme zpracování nápisů (název plemene, název chovatelské stanice) s emblémem různých psích plemen podle našehovzorníku psích plemen. Výšivky vyhotovíme i podle Vaší grafické předlohy.

Pro milovníky koní a koček máme připraven vzorník výšivek koní a vzorník výšivek koček. Další motivy, písmo a erby si můžete vybrat vevzorníku námořních a mořských motivů a ve vzorníku monogramů, erbů a písma

Druhy výšivek

Výšivka na froté

je programována s použitím speciálního překrývacího materiálu, tak, aby výsledný efekt výšivky nenarušoval podklad froté. Překrývající materiál je transparentní a nijak nenarušuje samotnou výšivku. Na froté materiál je možné současně využít aplikaci výšivky a dalšího materiálu.

Klasická výšivka

je vhodná pro většinu materiálů. Používáme k výšivce barevnou škálu  nití značky Madeira nebo Gunold Stickma ve složení rayon/viskóza či polyester.

 

Nášivky

jsou vhodné pro prezentaci firemních nápisů na oděvech s různým podkladovým efektem. Podklad je vybírán podle záměrné funkce samotné nášivky. Může být nažehlovací, na našití, se suchým zipem, samolepící.

 

Aplikovaná výšivka

se používá na aplikaci látky, různé barvy, k podkladovému materiálu, a to v různých obrysových tvarech.

Kalkulace ceny výšivek dle Vaší grafické předlohy:
V případě Vašeho zájmu vyplňte formulář pro kalkulaci ceny a zašlete grafickou předlohu (obrázek ve formátu *.jpeg, *.gif). Na základě těchto informací z formuláře Vám obratem zašleme finanční kalkulaci.

Pro menší cílové skupiny, jako jsou chovatelské stanice, spolky, atd., nabízíme výhodné ceny. Požadavek na kalkulaci ceny nám můžete zaslat i poštou. Pokud Vás naše nabídka zaujme, vyrobíme a vyvzorujeme podle dodané grafické předlohy vyšívací program. Námi vyrobený vyšívací program je kompatibilní s vyšívacími stroji Tajima, Brother, Melco, Pfaff, Husqvarna/Viking.

V případě nejasností nás kontaktujte telefonicky (603 781 190) nebo e-mailem info@fortissimo.cz, Vaše otázky ihned zodpovíme.

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.