Alavis Šampon Chlorhexidin

Šampon, který slouží jako podpora léčby kožních onemocnění a zevní péče o srst a kůži psů, koček, fretek a koní.

ALAVIS™ Šampon Chlorhexidin je šampon pro zevní péči o srst a kůži psů, koček, fretek a koní obohacený o složku chlorhexidinu, která pomáhá snížit výskyt nežádoucích mikroorganismů a Aloe vera, jenž vykazuje protizánětlivý účinek, napomáhá rychlejšímu hojení poranění a podporuje tak účinek šamponu. Šampon je vhodný pro podporu léčby kožních onemocnění.

DOPORUČUJEME POUŽÍVAT: ?

při léčbě povrchových i hlubokých zánětů kůže (kvasinkového či bakteriálního původu, např. hot spot, zánět kožních záhybů) ?
jako udržovací péče o kůži a srst po vyléčení dermatologických pacientů, pacientů s chronickými záněty kůže či s alergickým kožním onemocněním ?
jako pomoc při zabránění rozvoje sekundárních kožních infekcí u pacientů napadených ektoparazity (při demodykóze, svrabu, zablešení, cheyletie, apod.) ?
k čištění fyzikálně nebo chemicky podrážděné pokožky

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Navlhčete srst teplou vodou a šampon vmasírujte do srsti, až vznikne bohatá pěna.
ŠAMPON NECHTE PŮSOBIT PO DOBU 5 MINUT! Poté pěnu pečlivě opláchněte.
Šampon je nedráždivý pro oči a uši, přesto se vyvarujte jejich zasažení. Při výrazných kožních potížích aplikujte ALAVIS™ Šampon Chlorhexidin denně, případně dle doporučení veterinárního lékaře. Po zlepšení stavu intervaly prodlužujte dle stavu srsti a kůže. Pokud nedochází ke zlepšení zdravotního stavu, nebo se zdravotní stav zhorší, poraďte se s veterinárním lékařem.
Objem: 250ml

Výrobce: Patron
Alavis

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 126198 Kategorie ,

320,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]