Animal Health Easy Whelp pro březí feny

Animal Health Easy Whelp pro březí feny.
Easy-whelp je doplněk stravy napomáhající snadnému průběhu porodu, snadnější laktaci a zvýšení vitality štěňat. Mnoho chovatelů tento přípravek velmi doporučuje na základě svých zkušeností s bezproblémovým a hladkým porodem.

Při porodu i po něm se můžete setkat s mnoha problémy včetně eklampsie, mastitidy (zánět mléčné žlázy), metritidy (zánět dělohy), úmrtí štěněte (syndrom vybledlého štěněte), dlouhotrvajícího porodu, bakteriálního onemocnění a mnoho dalších. Pokud se porod protahuje, je pravděpodobnější, že dojde k infekci dělohy, což zvyšuje riziko mrtvě narozených a slabých štěňat.

Pokud bychom dokázali podpořit ideální porod, je vysoká pravděpodobnost, že budeme mít:

1) rychlejší porod,

2) méně onemocnění,

3) vyšší procento silných, životaschopných štěňat,

4) méně neklidná fena lehčeji přijme svá štěňata a začnete je krmit,

5) rychlé zotavení dělohy, menší pravděpodobnost zánětů.

Easy Whelp je kompletní 20 denní kůra. Používáme ho 10 dní před očekávaným porodem a 10 dní po něm. Vhodný je i v kombinaci s naším přípravkem „Raspberry leaf“.

Dávkování: 2 čajové lžičky do krmení denně po dobu 20 dnů, 10 dní před předpokládaným porodem a následně 10 dní po porodu.

SLOŽENÍ: kalcium, glukonát vápenatý, lactobac (Enteroccus Faecium E1707), rozpustná laktóza, arabská guma, hnědá mořská řasa (kelpa).

DOPLŇKY: hroznový cukr (glukóza).

BALENÍ: 200g

Výrobce: Animal Health

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: T032 Kategorie

499,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]