Artero Splash Mat protiskluzová podložka do vany PVC

Artero Splash Mat protiskluzová podložka do vany PVC .
Podložka Artero Splash Mat je navržena tak, aby zabránila náhodnému uklouznutí a snížila stres během péče o vaše milované mazlíčky a při koupání.
Tato podložka byla speciálně vytvořena pro bezpečnost a pohodlí ve vaně a má protiskluzovou základnu, která zajišťuje, že zůstane bezpečně na svém místě, a to i během aktivního koupání. Díky stabilitě a přilnavosti podložky se domácí mazlíčci cítí bezpečněji a klidněji, což má za následek příjemnější a uvolněnější zážitek jak pro zvíře, tak pro ošetřovatele nebo majitele.

Podložka Artero Splash Mat nabízí jistotu v hýčkání vašich mazlíčků a zaručuje jejich bezpečnost a pohodlí. Minimalizuje riziko uklouznutí a snižuje stres díky praktickému, pohodlnému a promyšlenému designu.

Výhody:
Vodotěsný PVC materiál: Účinně obsahuje vodu a zabraňuje prosakování na podlahu.
Protiskluzová základna: Zajišťuje stabilitu a zabraňuje nehodám způsobeným uklouznutím.
Snadné čištění: Otřete nebo umyjte jemným mýdlem a vodou, zachováte si vodotěsnost a trvanlivost.
Ideální pro profesionály: Perfektní pro profesionály v péči o psy a kočky a pro profesionály v oblasti estetiky, zlepšuje výkon vany.
Velkorysá kapacita tlumení: S tloušťkou 1 cm podporuje i velké psy, o rozměrech 107 x 56 cm se hodí pro psy jakéhokoli plemene.

Údržba podložky je jednoduchá: perte v pračce studenou vodou, vyhněte se aviváži. Narolujte nebo rozložte PVC podložku na povrch vany. Po použití důkladně opláchněte a nechte okapat a uschnout na dobře větraném místě. Srolujte a skladujte na suchém, dobře větraném místě, nejlépe v krytu.

Výrobce: Artero

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: W832 Kategorie , , , , ,

699,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.