Bílý pudr Show Tech na odstranění okolo očních skvrn

Bílý pudr Show Tech na odstranění okolo očních skvrn.
Chcete se zbavit těch načervenalých skvrn kolem očí vašeho mazlíčka? Už nemusíte hledat, protože pro vás máme perfektní řešení! The Show Tech+ Stain Away je prášek na bázi jílu, který vám pomůže odstranit nevzhledné slzné skvrny kolem očí, vousů a tlapek u psů i koček.
Jeho složky jsou přírodní a nedráždivé, díky čemuž je tento prášek jemný, ale účinný. Nanášejte dostatečně denně na obarvená místa, dávejte pozor, aby se prášek nedostal do očí. Můžete použít Show Tech+ Magic Powder Brush. Namočte štětec do prášku.
Produkt nechte v srsti, druhý den vykartáčujte a znovu naneste. Ujistěte se, že oči jsou suché a že v očích nejsou žádné krusty. Pokud je tomu tak, nejprve je vyčistěte pomocí přípravků Show Tech No More Tear Stains a Show Tech Face and Ear Comb.
Při pravidelném používání tohoto prášku budou stávající skvrny postupně bělejší a novým se vyhnete. Budete ohromeni výsledky! Pokud se oční problémy zdají vážné, může to být základní lékařská příčina. V takovém případě vám doporučujeme konzultovat s veterinářem.
Objem: 60 gr

Výrobce: Show tech

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 45STP021 Kategorie , , ,

349,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.