Chris Christensen Thick N Thicker Texturizing bodifier

Chris Christensen Thick N Thicker Texturizing bodifier poskytuje perfektní finální úpravu. Okamžitě dodává tvar a objem, zvedá srst u kořínků a vhodnou strukturu srsti.
Poskytuje brilantní lesk.
Po aplikaci je srst pružná, přirozená na dotek i vzhled.

Objemový sprej
Tento aerosolový sprej díky opravdu jemně rozprášené mlze nezatěžuje srst a zkracuje čas úpravy psa na polovinu. Srst bude pod definitivní kontrolou. Okamžitě dodá objem, nadzdvihne srst, obnovuje strukturu srsti zevnitř a zvětšuje průměr každého chlupu. Dodává objem srsti od kořínků po konečky. Tento průzračný objemový sprej dovolí přirozenému lesku srsti proniknout na povrch a oslnivě zazářit. Ideálně se s ním pracuje, rychle schne, ale přitom se se srstí dá pracovat, je tvárná a máte tedy možnost natáhnout nežádoucí zvlnění. Lehce se používá i odstraňuje, nezanechává škodlivá rezidua ani srst neoslabuje. Neobsahuje lak a lehce se vymývá. Srst je pružná a nelepí, působí přirozeným dojmem jak na pohled, tak na dotek. Dodává správnou strukturu a objem hrubosrstým psům Jemnou srst na nohách činí plnou. Dodává objem srsti s nedostatečnou podsadou. Zpevňuje a fixuje srst na hlavě (topknot), nohách, ocase… Narovnává nežádoucí zvlnění srsti.
Návod:
Nasprejujte srst ze vzdálenosti cca 30cm. Používejte na vlhkou nebo suchou srst.
Tipy: Použijte při fenování, srst bude pod kontrolou, v takovém tvaru, jaký si představujete. Pro extra objem a nadzdvihnutí srsti nastříkejte ke kořínkům. Zvedněte srst a vyfenujte odspodu. Pro změnu vzhledu znovu lehce nastříkejte a při fenování opravte. Pro odstranění vln – nasprejujte, fenujte a kartáčujte ve směru, ve kterém si přejete, aby srst ležela.
Upozornění: Hořlavina. Chraňte před otevřeným ohněm a nekuřte během aplikace a dokud sprej zcela nezaschne. Nestříkejte do očí. Obsah je pod tlakem, nepropichujte a nepalte.Nevystavujte vysokým teplotám. Udržujte z dosahu dětí. Používejte jen podle návodu. Nevdechujte, používejte jen na dobře větraných místech.

Objem 283 g

Výrobce: Chris Christensen

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: CC1110 Kategorie

550,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.