Cosmeceutiche DEO STOP – antipachový zeolit

Detaily produktu

Revoluční formule na bázi zeolitu, minerálu vulkanického původu bohatého na minerální soli, který díky své záporně nabité krystalické struktuře pohlcuje kationty včetně toxinů a těžkých kovů, pórovitost podporuje absorpci nežádoucích kapalin a zachycování molekul, které vydávají zápach.

Pro právě popsané vlastnosti jsme navrhli produkt s účinnými vlastnostmi ANTI-ODOR s čistící a antioxidační aktivitou.
Přídavek vitamínu PP přináší další vlastnosti tím, že má protizánětlivý, tonizační, hydratační a elastický účinek, což vede k adjuvantnímu produktu v případě zarudnutí, svědění a podráždění.

Jak používat

Nastříkejte na srst zvířete ze vzdálenosti 15/20 cm, vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi
Ošetření lze opakovat několikrát denně, kdykoliv je potřeba
Může být použit u zvířat všech věkových kategorií

Složení (INCI)

ROSTLINNÝ GLYCERIN
Je to výborná látka pro výživu vlasů, zvláště pokud jsou suché a lámavé. Hluboce hydratuje a dodává dokonalou pružnost a měkkost, podporuje regeneraci epidermálních buněk. Má ochranné, změkčující, dekongestační a osvěžující vlastnosti
VITAMIN PP
Protizánětlivé, antioxidační a antiradikálové působení, uklidňující, dekongestantní a hydratační. Vitamin PP se používá k léčbě zánětlivých kožních projevů.
ZEOLIT
Pro čištění těžkých kovů, toxinů, volných radikálů. Selektivně absorbuje škodliviny. Tento minerál je skvělý při svědění, dermatitidě, ekzémech, lupénce a dalších kožních onemocněních.
Objem: 100ml

Výrobce: Cosmeceutiche

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: OC027 Kategorie

432,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]