Douxo sebor spot-on 25PI

Nedostatek phytosphingosinu je spojován s: seborrhoickou dermatitidou poškozením kožní i lipidické ochranné vrstvy bakteriálními a kvasinkovými invazemi kožních lézí Lokální aplikace napomáhá restrukturalizaci stratum corneum, regulaci mazotoku a kontrolu mikrobiálního osídlení kůže. Složení Douxo Seborrhea Spot-on umožňuje difusi přípravku přes lipidické součásti kůže. Indikace: Lokální léčba seborrhoické dermatitidy Ošetření lokalizované seborrhoické dermatitidy, včetně postižených uší. Při společném použití s Douxo seborrhea shampoo umožňuje dlouhodobou kontrolu generalizované seborrhoické dermatitidy.

Vnější použití: Odlomte vrchní část pipety v místě drážky, potom ihned vymáčkněte celý obsah přímo na kůži, mezi pečlivě rozhrnutou srst. Lokalizovaná seborrhoea: aplikujte přímo na postižené místo.

Seborrhoea v uších: Rozdělte obsah pipety do obou uší po předchozím vyčištění uší pomocí přípravku Douxo Micellar Solution Generalizovaná seborrhea: aplikujte na 2-3 místa (ramena a bedra) v dávce: 1 pipeta pro kočku nebo psa do 20kg 2 pipety pro psa 21 – 45kg 3 pipety pro psa nad 45 kg Dávkování: Dodržujte doporučení veterinárního lékaře.

Doporučuje se aplikovat přípravek dvakrát týdně až do vymizení lezí. Není určeno pro vnitřní použití. Zabraňte kontaktu s očima.

Složení: Ethoxydiglycol, polyvinylpyrrolidon, phytosphingosin.

Výrobce: Ceva sro
Douxo

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 34792 Kategorie

1 799,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]