Emmi Pet pasta

„Ultrazvuková zubní pasta emmi®-pet“
V rámci emmi ® -pet zubního čištění a ústní hygieny se 100% originálním ultrazvukem zajišťuje speciální ultrazvuková zubní pasta od emmi ® -pet tvorbou mikrobublin, které byly obohaceny v dodatečném výrobním kroku pro optimální čistící účinek. Ultrazvuková zubní pasta emmi ® -pet byla optimalizována pro ultrazvukový zubní kartáček emmi ® -pet .

Eemmi ® -pet ultrazvuková zubní pasta vytvářejí v ústech miliony mikrobublin v každém zlomku sekundy. Mikrobubliny pronikají do mezizubních prostor i do nejmenších mezer a implodují (neškodné pro zvíře) díky multifrekvenčním oscilacím ultrazvukového kartáčku emmi ® -pet . Odstraňují biofilmy a nečistoty a redukují zárodky a bakterie.

Použitím originálního ultrazvuku emmi ® -pet eliminujete abrazivní čištění zubů (hodnota RDA = 0). Z tohoto důvodu je ultrazvuková zubní pasta emmi ® -pet šetrná ke sklovině a dásním vašeho mazlíčka. Zuby si zachovávají svou přirozenou ochranu proti bakteriím a choroboplodným zárodkům a lze výrazně snížit riziko onemocnění dásní a zubů.

Postup je zcela bezpečný a dokonce pomáhá předcházet nepříjemnému zápachu z úst.

Ultrazvuková zubní pasta pro psy emmi ® -pet je založena na výzkumu a vývoji zubních past emmi ® -dent – složky zubní pasty byly přizpůsobeny potřebám a zdravotnímu systému zvířete.

Detekce mikrobublin v zubní pastě emmi ® :

Jak je uvedeno níže, můžete vidět detail zubní pasty emmi ® pořízený s velkým zvětšením. Vyrobeno pomocí rastrovacího elektronového mikroskopu Hiteachi S-4500.
Velmi jasně ukazuje přítomnost tzv. mikrobublin. Samotná mikrobublina je asi stokrát menší než bakterie plaku.

Výrobce: Emmi pet

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: Emmipasta Kategorie , ,

210,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.