Groomer.dk SET Rainbow edition 3 KS Trimovacích nožů

Groomer.dk SET Rainbow edition 3 KS Trimovacích nožů.
Groomer.DK RAINBOW EDITION – FINE​
Rainbow edition je náš nejnovější produkt vyvinutý se špičkovými technickými designéry pro zlepšení funkce stahování a odstraňování podsady na nejvyšší úroveň. Pokud to jednou vyzkoušíte, už nikdy své staré nástroje nevezmete zpět do práce. Zuby jsou vyrobeny naší velmi speciální metodou ostření, dostatečně ostré, aby uchopily vlasy, dobře se neostří, aby NIKDY NEŘEZALY.

Umí dělat vlastně všechny práce – odstranit podsadu, celý pruh a použít k rolování. Pokud uvažujete o koupi pouze jednoho nože pro všechny, jděte na Fine. Je to náš nejprodávanější, nejoblíbenější nůž.
Také nazývaný “malý žlutý“, podle nože, který kdysi existoval, ale jeho výroba se zastavila. Náš nůž je ve funkci velmi podobný tomu „starému žlutému“.
Jemný nůž má speciálně upravenou ostrost, proto není schopen chloupky přeříznout, ale pouze odstranit spolu s kořínky.

Nože z edice Rainbow jsou dostupné v edici pro PRAVOU ruku

GroomerDK RAINBOW EDITION – STŘEDNÍ
Střední nůž z edice Rainbow má také vylepšené úhlení zubů. Je geniální pro psy s velmi tvrdou srstí, ev. velká plemena jako obří knírač, standardní knírač nebo někteří teriéři s velmi kompaktní srstí. Funkce je velmi podobná funkci FINE, ale vzdálenost mezi zuby je přizpůsobena silnějším vlasům. Můžete jej použít i na rolovací srst, speciálně na řidší vlasy.

GroomerDK RAINBOW EDITION – HRUBÉ
Nůž, který nám chyběl již v klasické linii – dobrý prostor mezi zuby pro velmi silnou srst. Speciální úprava zubů a úhlení přidaly skvělou funkci pro každého, kdo buď pracuje se smíšenou, nebo potřebuje bojovat s opravdu nepotřebnou srstí na štěňatech.

Výrobce: Groomer.DK

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: DKRESET Kategorie

4 485,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.