Hery Shampooing Sec Poils Longs

Suchý šampon na bílou srst psů jemně čistí srst na sucho a odstraňuje pach. Jeho exkluzivní složení na bázi rostlinných pudrů umožňuje přirozeně absorbovat prach, mastnotu, vlhkost a tím udržuje zvíře neustále čisté. Zdůrazňuje bílou barvu srsti. Je ideální pro světlé srsti, které se rychle ušpiní. Protože nevysušuje pokožku, může se používat tak často, jak je třeba (na rozdíl od produktů minerálního původu). Návod k použití: Před používáním protřepte. Nastříkejte ze vzdálenosti 30 cm na srst a pročesávejte chlupy proti srsti. Nechte působit 3 minuty, potom pročesávejte do hloubky, abyste odstranili prášek obalený nečistotami a vlhkostí. Během používání nekuřte.
Rady Laboratoří Héry: Proti skvrnám způsobeným kyselostí slz (okolo očí) a slin (fousy), používejte denně přípravek pro oči z řady pro specifické zóny od laboratoří Héry.
Aktivní prvek: Rostlinné pudry.
Složení: C9-11ALKANE/ CYCLOALKANE, BUTANE, DISTARCH GLYCERYL ETHER PROPANE, ISOBUTANE, PARFUM, HEXYL CINNAMAL,UNALOOL, AMYL CINN- AMAL, LIMONENE, ALPHA- ISOMETHYL IONONE.CITRONELLOL, GERANIOL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, BENZYL SALYCILATE, EUGENOL

Objem: 400ml

Výrobce: Héry

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: JPH2005 Kategorie

699,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]