HYDRA Dental Paste zubní pasta

HYDRA Dental Paste zubní pasta.

Hydra Dental Paste je zubní pasta bez fluoridu s uhličitanem vápenatým a hydrogenuhličitanem sodným pro lepší čisticí a osvěžující účinek spolu se sladkou příchutí tutti-frutti.

Použití a aplikace:
Naneste malé množství zubní pasty Hydra Dental Paste na zubní kartáček a jemně po částech vyčistěte zuby. Doporučeno pro zvířata starší 4 měsíců.

Aktivní složky:
Calcium Carbonate and Sodium Bicarbonate

Návod k použití:
Naneste malé množství Hydra Dental Paste na zubní kartáček. Držte zvíře se zavřenou tlamou, umístěte zubní kartáček mezi dáseň a zuby, vždy v tomto směru pohyby dopředu a dozadu je zcela vyčistěte. Po čištění zubů poskytněte zvířeti čistou vodu.

Naše profesionální zubní pasta je určena pro chovatele domácích mazlíčků. Složení jako ze salonu zaručuje vysoce účinné výsledky a chutná jako sladké a lahodné tutti-frutti.

ZUBNÍ PASTA PRO KOČKY A PSY: Tato zubní receptura pro psy a kočky je zubní pasta bez fluoridu s uhličitanem vápenatým a hydrogenuhličitanem sodným pro zvýšenou čisticí a osvěžující sílu.

ÚČINNÁ PÉČE O ZUBY DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ: Náš čistič zubů pro psy a kočky pomáhá předcházet zubnímu kameni a šetří peníze za nákladnou zubní péči. Je také ideální pro zlepšení zápachu z úst.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ: Naše soukromé laboratoře vyrábí a testují během každého kroku výroby. Získáváme ty nejbezpečnější a nejúčinnější složky a testujeme kvalitu výrobků předtím, než opustí naše výrobní prostory. Mějte jistotu, že váš mazlíček používá jen to nejlepší.

POUŽITÍ: Tuto zubní pastu pro psy a kočky naneste přímo na zubní kartáček domácího mazlíčka a poté po částech vyčistěte. Tato pasta na čištění zubů pro psy a kočky se doporučuje pro zvířata starší 4 týdnů.
Objem: 140g

Výrobce: Hydra

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: HDENTAL Kategorie ,

210,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.