HYDRA Luxury Care Fast Shower Bezoplachový šampon

HYDRA Luxury Care Fast Shower Bezoplachový šampon.
Rychlá koupel – Bezoplachový šampon Hydra Luxury Care je určený k osvěžení srsti vašeho domácího mazlíčka v době mezi jednotlivými koupelemi.

Bezpečné pro psy a kočky
Pomáhá odstraňovat zacuchanou srst
Pomáhá předcházet cuchání srsti mezi koupelemi
Vyvážené pH
Složení bez oplachování
Eliminuje zápach a odstraňuje nečistoty
Zanechává srst lesklou a hebkou

Náš život je často velmi náročný a někdy máme na koupel nebo sprchu málo času. Ideálním řešením, jak rychle osvěžit vlasy, je suchý šampon. Tento sprej je ekvivalentem pro vašeho domácího mazlíčka. Díky exkluzivní řadě Luxury Care můžete prodloužit krásné výsledky vytvořené v salonu a používat profesionální produkty doma!

Rychlé řešení pro znečištěnou srst

Každodenní život může být poměrně hektický. Jít na procházku je bezpochyby zábavné, ale po hře a zábavě přichází nevyhnutelný úklid. Pokud nemáte mnoho času na koupání svého psa nebo kočky, ale přesto chcete, aby vypadali co nejlépe, pak se vám doma bude hodit tento sprej Fast Shower. Pomáhá účinně vyčistit a osvěžit srst vašeho domácího mazlíčka během chvilky, a to snadným a ekologickým způsobem. Sprej rychle schne a nemusíte ho oplachovat vodou.

Jeho složení s vyváženým pH (4-5) obsahuje účinné látky, které odstraňují nečistoty a neutralizují nepříjemné pachy. Díky příjemné vůni bude srst vašeho čtyřnohého přítele úžasně vonět. Tento nezbytný přípravek vám navíc pomáhá odstraňovat a také předcházet cuchání a je speciálně navržen tak, aby usnadňoval kartáčování. Výsledek: hladká srst s jemným a lesklým povrchem!

ZLEVNĚTE KOUPEL VAŠEHO MAZLÍČKA: Přeneste si luxusní zážitek ze salonu domů s naším rychlým bezoplachovým šamponem ve spreji. Tento profesionální sprej pro péči o kočky a psy, vyrobený pro všechna plemena a typy srsti, funguje jako hydratační a čisticí prostředek pro srst a pokožku vašeho domácího mazlíčka.

VYROBENO S PROVITAMINEM B5 A AMINOKYSELINAMI: Náš deodorizační sprej pro kočky a psy podporuje zdravou pokožku a zároveň osvěžuje a posiluje srst vašeho domácího mazlíčka. Tento šampon ve spreji pro kočky a psy je ideální pro zklidnění suché a svědivé kůže a zároveň odstraňuje zápach.

SALONNÍ FORMULE: Pečlivě sestavujeme každou složku našich vysoce kvalitních výrobků pro domácí mazlíčky. Náš šampon bez oplachování obsahuje kvasinky Saccharomyces (mají pečující vlastnosti pro pokožku, fungují jako pleťový kondicionér) a minerály, které pomáhají zjemnit srst, což je ideální pro udržení krásné srsti vašeho domácího mazlíčka mezi jednotlivými ošetřeními.

DLOUHOTRVAJÍCÍ VŮNĚ: Tento deodorační sprej udržuje vůni vašeho domácího mazlíčka příjemnou, svěží a čistou ještě dlouho po koupeli. Nastříkejte štědře na místa srsti, která chcete vyčistit, vykartáčujte srst a přebytečný přípravek setřete suchým hadříkem.

HYDRA LUXURY CARE BY PET SOCIETY: Ve společnosti Hydra jsme hrdí na to, že jsme vytvořili přípravky na úrovni salonu, které jsou navrženy tak, aby pomáhaly zajistit pohodu vašeho domácího mazlíčka v pohodlí vašeho domova. Naše jemné produkty jsou vyrobeny tak, aby vylepšily koupací rutinu vašeho mazlíčka a poskytly mu maximální péči.

Návod na použití:
Pro lokální použití. Naneste přípravek Fast Shower na srst, lehce rozetřete rukama a vyčesejte.

Upozornění:
Zabraňte požití nebo přímému kontaktu s očima. Skladujte mimo dosah potravin a přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. V případě podráždění místo důkladně omyjte vodou.
Objem: 240ml

Výrobce: Hydra

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 41HYD017 Kategorie ,

289,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.