HYDRA Soft Touch Spray jemný zacelující sprej při fénování

HYDRA Soft Touch Spray jemný zacelující sprej při fénování .
Jemný sprej je dokonale vytvořen tak, aby hydratoval a zvláčňoval srst vašeho domácího mazlíčka a zároveň zaceloval (utěsňoval praskliny a vady) jednotlivých pramenů srsti, odstraňoval zacuchání a opravoval suchou a poškozenou srst. Podporuje také intenzivní hebkost a lesk.
Aktivní složky: Rostlinný keratin (intenzivně hydratuje srst), panthenol (vyživuje a posiluje pokožku a srst) a kyselina mléčná (znovu zaceluje kutikulu, odstraňuje zacuchání a podporuje zdravý růst srsti).
Tento sprej srst dokonale hydratuje a zvláčňuje. Sprej Soft Touch zaceluje (utěsňuje trhliny a vady) jednotlivých pramenů srsti. Odstraňuje zacuchání a opravuje suchou poškozenou srst. Podporuje intenzivní hebkost a lesk.
Použití: Slouží k úpravě srsti a jejího vzhledu: Aplikujte rovnoměrně na vlhkou srst před zahájením sušení. Před sušením srsti vyčkejte 5 minut.

Aktivní složky:

Rostlinný keratin: intenzivně hydratuje srst.

Panthenol: Vyživuje a posiluje kůži a srst.

Kyselina mléčná: Znovu zaceluje kutikulu a podporuje zdravý růst srsti.

Doporučeno pro zvířata starší 16 týdnů

Návod k použití:

Mazlíčka normálně vykoupejte, přebytečnou vodu vysušte ručníkem a začněte fénovat. Dokud je srst ještě mírně vlhká, rovnoměrně naneste Hydra Soft Touch na celou srst a dokončete sušení fénem.

Upozornění:

Zabraňte požití a přímému kontaktu s očima. Doporučeno pro zvířata starší 16 týdnů.
Objem: 500ml

Výrobce: Hydra

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: H5757 Kategorie ,

590,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]