ISB Atoxické plátno na zábaly Atossico

ISB Atoxické plátno na zábaly Atossico
Co je atoxické plátno?
Atami Clay Non Toxic Cloth Atoxické plátno sice vypadá, jako bílý igelit, ale funguje trochu jinak. Zatím co igelit pejska zapařuje, atoxické plátno vrací unikající teplo z těla psa zpět k tělíčku a tím, že je překrytý ještě osuškou, se tento efekt znásobí. Atoxické plátno je vyrobené pro zábaly při léčebných bahenních zábalech, kde má právě takto fungovat, aby se psí kůže dostatečně prohřála a bahenní jíl, ať červený, zelený, nebo černý, mohl pronikat do kůže hlouběji a tak pomohl psí kůži vyřešit některá kožní onemocnění, nebo jim přecházet. Tyto zábaly se dělají většinou na 30 minut.

Atami Clay Non Toxic Cloth pro použití s Atami Clay. Před aplikací Atami Clay na domácího mazlíčka ořízněte proužek plátna, aby byl  dostatečně velký a volně se dal obtočil a svázal kolem ošetřované oblasti. Naneste patřičný zábal a aplikujte plátno, přes něj ještě dejte župan nebo ručník a nechte působit 5-15 minut v závislosti na závažnosti problému. Zábal udrží ošetření teplé a vlhké, což jílu umožní vytáhnout toxiny z pokožky.
Aplikace plátna je důležite pro vstřebání zábalu a přohřátí přes zimní období nechte působit déle, většinou 10 minut. Pokud je ale horké léto a my ještě pejska takto zabalíme, tak nám moc nepoděkuje. Na víc, každý pejsek snáší chlad trochu jinak, takže jeden pejsek se rád prohřeje, zatím co druhý se ze zábalu vyhrabává, protože je otužilejší. Je to zkrátka individuální záležitost.
Po deseti minutách pejska rozbalím a spláchnu, jak jsem již popsala a opět zabalím do osušky, ale tentokrát je cílem, aby osuška z pejska vodu pěkně vytáhla.
Osušky používám bavlněné, ale na sušení můžete použít i rychlo sací utěrky, které lze na internetu také sehnat. V tom případě už pejska nezabaluji, ale po spláchnutí rovnou opatrně vymačkávám, aby se chlupy nepoškozovaly.

Když nanesete na pejska kondicionér, můžete ho nechat vstřebávat 10 – 20 minut, podle toho, v jakém stavu je kůže a také podle toho, jaký druh kondicionéru má na sobě. Ale uznáte, že tato doba je docela dlouhá na to, aby pejsek v zimním období neprostydl, proto se snažíte pejska zabalit do osušky, ale osuška by pejskovi vytáhla kondicionér dřív, než by si jej vzala jeho kůže a proto pejska zabalím nejdřív do atoxického plátna a potom teprve do osušky.

Výrobce: ISB

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: ISBatplátno Kategorie , ,

130,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.