Iv San Bernard Pigment ZLATÁ Golden Dorato

Iv San Bernard Pigment ZLATÁ Golden Dorato
Čisté a přírodní pigmenty používané k oživení barvy srsti zvířat. Jak pigmentace mizí (v důsledku faktorů, jako je věk, pobyt na slunci, špatná výživa atd.), Color Reinforce pomáhá vrátit přirozené odlesky a barvu srsti. Každá lahvička obsahuje 900 kapek. Použijte 6 kapek pro malé psy, 12 kapek pro střední psy a 18 kapek pro velká plemena.

Tyto kapky se přidávají do KONDICIONERU. Nikdy nepoužívejte čisté, vždy předem smíchané. Pigmenty by se měly používat pouze na hydratovanou a zdravou srst.

PŘÍKLAD POUŽITÍ VÝZTUŽENÝCH PIGMENTŮ: Měď (Rame): např. irští seři, meruňkoví pudlové, airedales, němečtí ovčáci aj. Golden (Dorato): ex. Kokršpanělé, zlatí retrívři atd. Slaměný blond (Paglierino): ex. Zlatí retrívři, Soft Coated Wheaten Terrier, atd. Modrá (Azzurro): ex. Černí pudlové, kerry blue teriéři, bišonci, knírači a všichni bílí, černí a šedí psi a kočky Barvy lze míchat dohromady Př. Světlý zlatý retrívr: 6 kapek zlaté plus 6 blond. Nejsou to barviva. Pigmenty se samy rozpoznají, proto neovlivní vlasy jiné barvy. Například: použijte měděnou zesilující barvu, abyste zvýraznili pihy u Springer Spaniel. Pigmenty budou rozpoznány v pihách, aniž by ovlivnily bílou část srsti. Chcete-li zvýraznit čistou bílou, jednoduše přidejte modrou zpevňující barvu při příštím koupání. Tentokrát bude bílá část rozpoznána a pihy nikoli. Výsledky jsou okamžité a dramatické. Neuvěřitelný efekt pro show. 30ml

Výrobce: ISB

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: ISB30444 Kategorie

1 064,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.