Jean Peau Herbal Oil – bylinkový olej

Jean Peau Herbal Oil – bylinkový olej
Olej s bylinkami a vitamíny určený ke zklidnění všech druhů podráždění, ekzémů a svědění. Poskytuje zklidňující účinek na suchou, podrážděnou a zarudlou pokožku. Zvířeti přináší okamžitou úlevu a příznivě působí na stav kůže. Nepostradatelný pro zklidnění pokožky po bodnutí hmyzem.

Pozornost! Nedoporučuje se používat olej na bílé a světle zbarvené psy, protože může zanechat žluté zbarvení. Pro tuto barvu doporučujeme použít Crystal Oil.

Návod k použití: Aplikujte přímo na podrážděná místa. Jemně vmasírujte. Používejte denně pro zlepšení stavu pokožky.

Doporučení: díky jeho hojivým a zklidňujícím vlastnostem se doporučuje přidat pár kapek Herbal Oil do šamponu nebo kondicionéru Jean Peau (nejlépe v poměru 1:5) pro psy s kožními problémy.

Jean Peau Coat Care Products je kompletní řada profesionálních produktů na bázi přírodních bylinných extraktů, které mají správnou hodnotu pH pro pokožku. Široký sortiment kosmetiky umožňuje pečovat o srst a kůži zvířat na nejvyšší úrovni. Tato kosmetika nepoškozuje přirozenou strukturu srsti a výrazně zlepšuje její stav. Péče s kosmetikou Jean Peau je čiré potěšení a skvělé výsledky viditelné pouhým okem již po prvním použití. Doporučeno zejména pro výstavní plemena, která vyžadují dokonalou kondici srsti.

Výrobce: Jean Peau

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: dle varianty Kategorie

410,00 

Jean Peau Herbal Oil - bylinkový olej – 50ml
410,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]