Jean Peau Tar-Sulphur Shampoo - dehtový šampon na kožní problémy

Vysoce kvalitní, přírodní šampon pro psy s kožními problémy. Jemný, založený na přírodních ingrediencích. Má čistící, zklidňující a hojivé účinky. Neobsahuje škodlivé látky, silikony ani parabeny.

Koncentrát 1:4.

Jean Peau Tar-Sulphur Shampoo na přírodní bázi vhodný k péči o domácí zvířata trpící kožními problémy:

Ekzém, mykózy, lupy, alergie, podráždění hmyzem jakékoli jiné kožní problémy

Doporučení: pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje dvojité koupání.

Návod k použití: šampon naneste poprvé, vmasírujte a poté důkladně opláchněte. Opakujte činnost podruhé, naneste šampon, vmasírujte, nechte asi 7 minut působit a poté důkladně opláchněte. První 2-3 týdny používejte šampon každé 3 dny a v dalších týdnech prodlužte přestávky mezi koupelemi na 4-5 dní. Šampon bezprostředně před použitím nařeďte vlažnou vodou. Pro podporu regenerace a ošetření pokožky můžete mezi koupelemi navíc použít Bylinný balzám.

Jean Peau Coat Care Products je kompletní řada profesionálních produktů na bázi přírodních bylinných extraktů, které mají správnou hodnotu pH pro pokožku. Široký sortiment kosmetiky umožňuje pečovat o srst a kůži zvířat na nejvyšší úrovni. Tato kosmetika nepoškozuje přirozenou strukturu srsti a výrazně zlepšuje její stav. Péče s kosmetikou Jean Peau je čiré potěšení a skvělé výsledky viditelné pouhým okem již po prvním použití. Doporučeno zejména pro výstavní plemena, která vyžadují dokonalou kondici srsti.

Výrobce: jean Peau

Objednací číslo: dle varianty Kategorie

520 4 420 

Dostupné varianty

ObrázekKód produktuObjemSkladCenaMnožství 
JP064200ml520 
JP0651litr1 550 
JP0665litrů4 420