K9 Vet Paw Solution antibakteriální a protiplísňový přípravek na tlapky, nos a záhyby

K9 Vet Paw Solution antibakteriální a protiplísňový přípravek na tlapky, nos a záhyby.
K9 Vet Paw Solution léčivý a pečující přípravek, určený na tlapky, nos, kožní záhyby, prostory mezi prsty apod. Rychle odstraňuje bakterie, plísně, kvasinky a viry odpovědné za záněty, které mohou způsobovat nepříjemné neduhy jako bolest, svědění, zarudnutí, peeling, keratinizace epidermis. Jeho působení je založeno na látkách, které jsou k pokožce šetrné, ale mimořádně účinné. Na rozdíl od jiných přípravků s podobným účinkem, ale obsahujících chlorchexidin, K9 Vet Paw Solution nezpůsobuje vysušení ani podráždění pokožky. Přídavek aloe a provitamínu B5 zklidňuje a urychluje hojení zánětů, hydratuje, zjemňuje a regeneruje zrohovatělou epidermis, redukuje zarudnutí.

Účinné látky:

aloe: zdroj látek, které vyživují kůži a srst vašeho mazlíčka. Má antibakteriální a protiplísňové vlastnosti a inhibuje působení volných radikálů. Vytváří na povrchu kůže a srsti film, který je chrání před vysoušením a škodlivými vlivy okolních faktorů. Snižuje zarudnutí, olupování a svědění pokožky, urychluje hojení drobných řezných ran a škrábanců. Zvlhčuje a zjemňuje srst a dodává jí krásný lesk. Dodává srsti objem, revitalizuje ji a usnadňuje kartáčování.
provitamin B5: zklidňuje suchou a podrážděnou pokožku, snižuje šupinatění. Vyživuje a posiluje vlasy, snižuje jejich náchylnost k poškození a lámání.

Jak používat:
Aplikujte přípravek na postižená místa. Používejte dvakrát denně až do zahojení. Pro dosažení optimálních výsledků navíc jednou denně namažte vybraná místa balzámem K9 Paw`n`Nose Balm.

Složení:
Deionizovaná voda, neiontové povrchově aktivní látky, šťáva z listů Aloe Barbadensis, D-panthenol, tetrasodný glukamát diacetát, kokos (frakcionovaný) benzyldimethylamoniumchlorid

Výrobce: K9

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: K9-40-4100 Kategorie ,

359,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]