MANE ´N TAIL Shine-On lesk spray

MANE ´N TAIL Shine-On lesk spray.
Mane ´n Tail Shine-On je exkluzivně navržená receptura, která poskytuje okamžitý a dlouhotrvající zářivý lesk. Tato receptura odstraňuje prach a zajišťuje dlouhodobou prevenci proti skvrnám na srsti. Porovnejte toto jemné a vyvážené pH s konkurencí a uvidíte, že se Mane ´n Tail Shine-On nic nevyrovná. Rozdíl bude nejen vidět, ale také cítit – garantováno.

Mane ´n Tail Shine-On je exkluzivně navržená receptura, která poskytuje okamžitý a dlouhotrvající zářivý lesk. Tato receptura odstraňuje prach a zajišťuje dlouhodobou prevenci proti skvrnám na srsti. Porovnejte toto jemné a vyvážené pH s konkurencí a uvidíte, že se Mane ‘n Tail Shine-On nic nevyrovná. Rozdíl bude nejen vidět, ale také cítit – garantováno.

Výhody:

Okamžitý zářivý lesk, odstraňuje prach.

Dlouhotrvající ochrana před skvrnami.

Udržuje rozpletené hřívy a ocasy.

Není parfemován.

Srst je přirozená na dotek, nelepkavá.

Doporučené použití: Na hřívu, ocas a srst. Možno použít u všech dlouhosrstých a krátkosrstých zvířat. Aplikujte denně dle potřeby pro výstavní soutěže nebo jiné události. Lze použít na suchou i mokrou srst. Používejte jednou týdně pro obecnou ochranu a prevenci skvrn na srsti.

Návod k použití:

Použití na sucho: Kartáčem odstraňte nadměrné nečistoty. Dobře protřepejte. Nastříkejte přímo na srst. Kartáčujte do sucha. Výsledkem bude přirozený a vysoce lesklý vzhled.

Použití na mokro: Pro dosažení nejlepších výsledků aplikujte po použití Mane ‘n Tail šampónu a kondicionéru. Důkladně opláchněte a odstraňte přebytečnou vodu škrabkou. Nasprejujte přímo na srst. Kartáčujte do sucha. Výsledkem bude přirozený a vysoce lesklý vzhled.

Obecná bezpečnostní opatření: Vyhněte se oblastem sedla a popruhů, aby se zabránilo nadměrnému prokluzování při jízdě. Pouze pro vnější veterinární použití. Chraňte před očima a sliznicemi. Chraňte produkt před mrazem.

Před použitím protřepejte.

Objem: 946ml

Výrobce:MANE ´N TAIL

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: COW-544771 Kategorie

539,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.