Matex Condibrush Grooming Spray

Matex je univerzální sprej:Udržuje a rozčesává srst,posiluje šampon při koupání,působí jako kondicionér,pomáhá při výstavní úpravě.

Naneste malé množství Matexu a srst během kartáčování. Okamžitě to dává velký lesk a snižuje statickou eletřinu. Uvolní vám zacuchaná místa, vetřete ho prsty do cucku nechte ho vsáknout do jedné minuty a uvoněte srst jemným kartáčem. Nasprejujte Matex do ručníkem vysušené srsi a vyfoukejte jako obvykle. Posiluje srst a udržuje v ní vlhkost . Můžete modelovat s Matexem srst podle potřeby.Rozčesávací sprej s mnohostranným použitím. Neobsahuje oleje. Výborně rozčesává, obsahuje kondicionér posilující srst, s příjemnou čistou vůní, působí antiataticky a zvyšuje účinnost šamponu.

Může být použit několika způsoby před rozčesáváním nasprejovat do zacuchané srsti a důkladně rozčesat jemným kartáčem. Jako antistat nasprejovat před vstupem do kruhu. Pro posílení účinnosti šamponu nasprejovat do mokré našamponované srsti při koupání nechat 3 minuty působit a vypláchnout obvyklým způsobem. Dosahnete vynikající výsledek.
Objem: 400ml

Výrobce: Matex

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: C0020 Kategorie ,

560,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.