PSH Health Care Pyoderma Specific Foam pěna na kožní infekci

PSH Health Care Pyoderma Specific Foam na kožní infekci.
Pyoderma je kožní infekce způsobená bakteriemi, která se projevuje jako pustuly a krusty na kůži. Tento produkt je zvláště indikován k doplnění šamponové terapie PURE SILVER v případech infekčních, plísňových nebo parazitárních dermatóz.
Obsahuje glycerin, prášek z čistého stříbra a zinek. Čisté stříbro, získané fyzikálně, inaktivuje intracelulární enzymy bakterií, plísní a mikroorganismů a zároveň poškozuje bakteriální DNA, čímž znemožňuje množení bakterií. Zinek pomáhá opravit poškozené tkáně a podporuje syntézu keratinu a kolagenu, čímž zabraňuje vypadávání srsti.
Použití :

Aplikujte na postižená místa pomocí sterilní gázy, produkt rovnoměrně rozetřete, abyste usnadnili jeho následné vstřebání. Pro zvýšení účinku šamponové terapie aplikujte po umytí po úplném zaschnutí. V těžkých případech pokračujte v aplikaci mezi převazy minimálně 2-3x denně.

Složení:

VODA, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAIN, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, STŘÍBRNO, ZINC GLUKONATE, PARFUM, HYDROXID SODNÝ, BENZYL ALKOHOL, GLYCERYL LAURATE.
Objem: 160ml

Výrobce: PSH

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: PSH-HL-554 Kategorie

594,00 

Skladem

Nejlepší cena za posledních 30 dní: 0,00 
[pvtfw_table_display]