PSH Mousse Xpand Foam objemová pěna

PSH Mousse Xpand Foam objemová pěna.
Profesionální pěna, která dodává objem, hydratuje a vyživuje vlasy. Doporučeno pro psy, jejichž dokonalý vzhled vyžaduje výjimečný objem po celém těle nebo v jeho konkrétní oblasti. Aktivní složky pěny mají schopnost pronikat do vlasových vláken, která je absorbují, zvětšují svůj objem. Po nanesení pěny je srst plná, pružná, odolná a lesklá. Přídavek biotinu urychluje regeneraci poškozených vlasů a urychluje jejich růst. Výrobek neobsahuje škodlivé látky jako silikony a parabeny. Veganské složení produktu znamená, že při jeho výrobě nebyly použity žádné látky živočišného původu.
Návod k použití: Nastříkejte rovnoměrně a štědře na oblast, kterou je třeba rozšířit. Nechte působit 1-2 minuty, poté začněte česat s nebo bez zdroje tepla. Drž se dál od dětí. Produkt pro psy.
Složení: Aqua – Alcohol Denat – VP / VA Kopolymer – Chlorid cetrimonium – Biotin – PEG 60 hydrogenovaný ricinový olej – ZEA MAS Oil – Pantothenát vápenatý – Inositol – Retinol – Rosa Maschata – Olej ze semen – Tokoferylacetát – PEG 20 Ricinový olej – Tridecth-9 PEG 40 hydrogenovaný ricinový olej – popylenglykol – parfém

Výrobce: PSH

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: dle varianty Kategorie ,

419,00 

PSH Mousse Xpand Foam objemová pěna – 300ml
419,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.