Show tech Top Knot lepidlo STICKY-TICKY

Není nic nepříjemnějšího než nepoddajné, nadýchané vlasy na hlavě vašeho výstavního psa. Skoncujte s tímto problémem s vlasy pomocí stylingového Lepidla Sticky Ticky!

Tento transparentní tekutý lak na vlasy je speciálně navržen tak, aby dokonale vytvaroval i menší části vlasů. Pomáhá držet a fixovat kratší, vyčuhující vlasy z top knotu.

Jeho vlasové kondicionační a hydratační složky dělají vlasy jemnější, intenzivně lesklé a dokonale fixované. Hydratační a filmotvorné vlastnosti přítomných pšeničných proteinů dodávají vlasům pevnější vzhled. Alantoin zlepšuje elasticitu vlasů a hydratuje, díky čemuž jsou vlasy jemnější a lesklejší. Navíc, uklidňující a ošetřující složka lanolin zadržuje vlhkost ve vlasech, díky čemuž jsou hydratovanější a snadněji se upravují. Lehce se ze srsti vyčesává.

Díky svému efektivnímu lepivému účinku Sticky Ticky zkrotí krepovité vlasy. Tento vlasový stylingový produkt je vynikající pro úpravu krásného, ​​pevného copu na výstavách. Všechny chloupky se slepí a zůstanou fixovány. Nanáší se jednoduše a přesně díky unikátnímu štětci.

Dodává se v praktické lahvičce, kterou můžete snadno vzít na výstavy psů, soutěže a focení.

S ošetřujícími a zvlhčujícími složkami (pšeničné proteiny, allantoin a lanolin)

Dodáváno v praktické malé lahvičce s aplikačním kartáčkem
Obsah: 50 ml

Výrobce:Show tech

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 43STP010 Kategorie , , ,

410,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.