Show tech trimovací tyčinka – oboustranná

Show tech trimovací tyčinka – oboustranná .
Je srst vašeho psa s hrubou srstí příliš nadýchaná, kadeřavá, vatovitá nebo je její barva nevýrazná? Navrhli jsme oboustrannou trimovací tyčinku Show Tech Stripping, která vám umožní péči o každý kousek těla. A to i detailní práce, jako je konečná úprava, například čumák, hlava nebo uší, až po větší části těla vašeho psa s hrubou srstí.

Navrhli jsme trimovací tyčinku 2v1.

Show Tech Comfy Stripping Stick funguje jako trimovací kámen. Je ideální pro ruční trimování náročných plemen s hrubou srstí a je-li důležitá každá srst a je třeba ji vytrimovat od konečků po kořínky bez poškození srsti.

Budete schopni vytáhnout jakýkoli individuální chlup s přesností a lehkostí, a to i na těch nejcitlivějších místech. Výsledkem je, že nová srst, která naroste, bude mít původní strukturu hrubé srsti s dokonalou sytou a živou barvou. Stejně jako všechny ostatní nástroje pro trimování, i tato tyčinka je skvělá v případě, že byla srst dříve ostříhaná nebo chcete-li (znovu) vytvořit srst s přirozeným vzhledem. Má pohodlnou, lehkou, měkkou a protiskluzovou rukojeť pro snížení únavy a prevenci puchýřů nebo bolavých rukou.

Vše je v detailech.

-Ideální pro ruční trimování a tvarování na velkých a menších částech náročných, (výstavních) psů, je-li důležitá každá srst a je třeba ji trimovat od konečku ke kořínkům nebo na detailní práci a konečnou úpravu
-Na druhé straně je perfektní vytrimovat větší části těla, jako je záda a boky psa. Umožňuje vám vzít více srsti a pracovat rychleji bez poškození srsti.
-Vnitřní materiál: nerezavějící ocel potažená protiskluzovou vrstvou
-Materiál rukojeti: silikonová guma
-Hmotnost: 53 g
-Celková délka tyčinky: 14 cm
-Pohodlná, odlehčená měkká rukojeť a protiskluzová rukojeť
-Délka rukojeti: 8,5 cm
-Délka části „malá čepel“: 2,4 cm
-Šířka části „malá čepel“: 9 mm*
-Délka „Wide blade“ části: 2,7 cm
-Šířka části „Wide blade“: 13 mm*

Všechny míry jsou přibližné.

Výrobce: Show tech

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 23STE065 Kategorie ,

796,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.