Show Tech Vitalize Tear Stain Remover přírodní léčba skvrn pod očima

Show Tech Vitalize Tear Stain Remover přírodní léčba skvrn pod očima

Chcete se vypořádat a ošetřit slzné skvrny v srsti vašeho psa nebo kočky? Máme bezpečné, 100% přírodní řešení: Show Tech Vitalize Tear Stain Remover.

Přírodní léčba slzných skvrn Psi a kočky mohou někdy trpět červenohnědými skvrnami pod očima.

Nejen, že to vypadá nevzhledně, ale často je to také známka zdravotních problémů.

Skvrny od slz mají různé příčiny: hormonální, dědičné, související se stravou a tak dále. Tento zcela přírodní doplněk stravy je speciálně navržen tak, aby odstranil nevzhledné slzné skvrny zevnitř ven. Pomáhá snižovat oxidaci uvolňovanou slznými kanálky, což zase snižuje tvorbu skvrn způsobených červenohnědými barevnými pigmenty ulpívajícími na srsti vašeho mazlíčka.

Díky přítomnému extraktu z juky pomáhá Vitalize Tear Stain Remover při zánětech.

Yucca obsahuje vysoké množství vitamínu C a antioxidantů, které mohou prospívat imunitnímu systému a celkovému zdraví vašeho psa.

Vitamin C stimuluje tvorbu a aktivitu bílých krvinek, které bojují proti infekcím a virům.

Kyselost slzných skvrn bude neutralizována a tvorba skvrn se sníží. Yucca má také mnoho dalších výhod: zlepšuje trávení, podporuje dutiny a snižuje zápach trusu vašeho mazlíčka. Další skvělou složkou tohoto úžasného doplňku stravy je kurkuma, koření používané v ajurvédské medicíně k léčbě zánětů.

Kurkumin, hlavní účinná látka kurkumy, má silný protizánětlivý účinek a je velmi silným antioxidantem. Pokud má váš pes ucpané slzné cesty, bude mít kurkumin ohromný účinek! Sníží a odstraní otok nosonosních vývodů a tím zastaví zánět a sníží tvorbu skvrn.

A v neposlední řadě tento úžasný doplněk obsahuje také harpagofytum, známější jako Ďáblův dráp.

Účinné účinné látky této rostliny podporují dobré zdraví kloubů a podporují zdravý trávicí systém, což je klíč ke zdravému psovi nebo kočce. Vše je v detailech 100% přírodní Obsahuje přírodní antioxidanty pro podporu přirozené zánětlivé reakce vašeho mazlíčka Obsahuje kurkumin, který je hlavní účinnou látkou kurkumy, působí protizánětlivě a je velmi silným antioxidantem S extraktem z juky, který má analgetický a protizánětlivý účinek a s vitaminovým přípravkem, který napomáhá trávení

Obsahuje silné aktivní složky harpagofyta, známého také jako Ďáblův dráp, které podporují dobré zdraví kloubů a podporují zdravý trávicí systém.

Doporučeno veterináři Vhodné pro (gravidní) psy a kočky.

Včetně odměrky pro správné denní dávkování

Doporučené dávky by měly být nejprve podávány denně (lze je smíchat s jídlem nebo podávat samostatně). Poté snižujte dávku každý týden, dokud se nezastaví na 90 dnech. Harmonogram administrace: 1. a 2. týden: každý den Týden 3: 6 dní ze 7 4. týden: 5 dní 5. týden: 4 dny 6. týden: 3 dny 7. týden: 2 dny 8. týden: 1 den Následně je důležité pokračovat v léčbě (1 dávkou jednou týdně), dokud nedosáhnete celkové doby 90 dnů.

Jedna dávka je následující pro psa/kočku: 1 až 10 kg: 5 ml 10 až 30 kg: 10 ml 30 až 60 kg: 20 ml

Pro optimální účinek se ujistěte, že ho zvíře správně požilo.

Rádi bychom upozornili na důležitost dodržování předepsaných množství a dodržení úplného vyléčení.

Toto ošetření lze v případě potřeby zopakovat po přestávce 90 dnů, např. poté, co zvíře bylo v říji, po březosti nebo když se z nevysvětlitelných důvodů vrátí slzné skvrny. Pokud potíže přetrvávají, doporučujeme konzultaci s veterinářem.

Držte mimo dosah dětí.

Objem: 250 ml.

Výrobce: Show tech

 

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 56STE012 Kategorie , , ,

819,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.