Silnější než Däniken 3. Zdeněk Patrik

Každá z těchto knich je vstupem, klíčem k úžasné problematice, v níž se dá komunikovat s časem, Ukazuje se, že svět proroctví, věšteb a předpovědí má svou reálnou „třináctou komnatu“, která zasvěceným může vydávat svá tajemství. Přitom nejde o mystiku, ale o „řeč slov a čísel“, o podivuhodné způsoby šifrování a dešifrování staré již tisíce let! Jedním z názorně uváděných příkladů je Kniha knih – Bible.
Ne náhodou se přitom autor opírá o své hluboké matematické a fyzikální vzdělání. A jak dokkládá. všechny prvotní stopy míří k mimozemským civilizacím. Ne náhodou tedy také podporuje leckteré názory Ericha von Dänikena, jež stvrzuje sugestivními, čtivě podanými informacemi. Účinnost jeho výpovědi je pak nejednou silnější než v Dänikenově případě. Jde o dílo, při němž se vám často bude doslova tajit dech a budete cítit mrazení v zádech, neboť pocítíte blízkost odpovědí na základní otázky lidské existence.
Autor sám si klade znepokojivé otázky a snaží se na ně odpovědět, aby odstanil pocit vývojového ustrnutí vyplývající ze samolibé tuposti či z mocenské mystifikace jakýchkoli předem daných pravd

Žánr: Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: 1996, Ostrov
Počet stran: 174
Jazyk vydání: český
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 80-901795-4-1

Silnější než Däniken 3. Zdeněk Patrik

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 80-901795-4-1 Kategorie

110,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.