Tauro pro Line Antistatický rozčesávací bezoplachový sprej Ultra Natural Care

Tauro pro Line Antistatický rozčesávací bezoplachový sprej Ultra Natural Care.

Antistatický bezoplachový rozčesávací kondicionér, který je zcela bezpečný i pro tu nejcitlivější kůži a srst vašeho mazlíčka, je jemný a účinný.

Srst bude okamžitě hladká a bude se lehce kartáčovat.Rychle odstraňuje zacuchání srsti, takže rozčesávání je snadné a rychlé.

Toto bezoplachové složení pomáhá eliminovat uzlíky, zacuchání a nahromadění statické elektřiny, přičemž zadržuje a obnovuje vlhkost a zanechává srst hladkou a lesklou. Snižuje statickou elektřinu tím, že neutralizuje elektrický náboj na povrchu chlupu.

Díky vitamínům, minerálům a vyživujícím vlastnostem bude srst vašeho mazlíčka jemnější a lesklejší.

Tento kondicionér má jemné a účinné složení pro citlivou kůži a srst vašich mazlíčků a neobsahuje silikony, parabeny a SLS.

Pohodlné balení s dávkovačem pro přesnou aplikaci.

Použití : Před použitím lahvičku dobře protřepejte, nastříkejte na umytou a vysušenou srst nebo na suchou srst. Srst vyčešte nebo vykartáčujte. Není potřeba žádné oplachování.

Doporučeno: Přípravek je určen pro zvlhčení srsti vašeho mazlíčka, podporující její regeneraci. Pro psy a kočky. Jeho ultra jemné složení je ideální pro domácí mazlíčky s citlivou pokožkou.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. Chraňte před dětmi. Vyrobeno v Evropské unii.

Objem: 250ml

Výrobce: Tauro pro Line

 

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: TPL63601 Kategorie , , ,

499,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]