Tauro pro Line Royal Collection Line JEHLA top knot

Tauro pro Line Royal Collection Line JEHLA top knot.
Nový hřeben Tauro Pro Line ROYAL COLLECTION line je profesionálně vyvinutý, vysoce kvalitní přípravek pro péči o srst domácích mazlíčků.
Vyrobeno pomocí unikátní technologie. Tento hřeben byl vyroben speciální technikou založenou na elektrolýze – kovový hřeben je speciálně potažen chromem, který snižuje statické zatížení, chrání proti korozi a zajišťuje hladké klouzání pro bezchybnou péči o domácí mazlíčky.
Tento hřeben má odolnou kovovou konstrukci potaženou chromem a přitom je extrémně lehký. Ideální pro každodenní úpravu, profesionální použití v salonech nebo na výstavách. Ideální pro každodenní použití u různých plemen psů a koček.
Hřeben je nejen pevný a odolný, ale díky speciální technologii je také odolný proti vlhkosti a korozi, což zajišťuje delší životnost.
Konce hrotů jsou zaoblené a zabraňují poškrábání kůže zvířete. Každý zub je zpracován speciální technologií pro jemné oddělení každého chlupu.
Hřeben Tauro Pro Line mohou používat profesionální ošetřovatelé a majitelé domácích mazlíčků, kterým záleží na srsti svých mazlíčků. Hřeben není určen k rozčesávání zacuchaných dredů.

Délka: 19,3cm

Výrobce: Tauro pro Line

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: TPLB63998 Kategorie ,

595,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.