The Sentinel H11 Super White Chalk Block bílá křída

The Sentinel H11 Super White Chalk Block bílá křída
Produkty Sentinel jsou nepostradatelné při úpravě drsnosrstých plemen. Nyní tato luxusní značka vítá fantastický nový produkt, který je ideální pro ruční odizolování: Sentinel Super White Chalk Block.

Křída

Tento víceúčelový křídový blok je nutností při ručním odizolování drátěných psů. Skládá se ze směsi různých vysoce kvalitních přísad, které zajišťují lepší přilnavost k srsti při ručním svlékání. Super White Chalk Block můžete také použít k nakřídování krátkosrstých psů, k vybělení srsti a k vytvoření extra objemu, jako na nohách nebo hlavě westíka. Pro vytvoření ještě většího objemu a pro lepší přilnavost křídy k drátěným kabátům ji doporučujeme používat v kombinaci s posilujícím Colestralem.

Návod na použití najdete ve videu ZDE

Tento prvotřídní nástroj je ručně vyráběn v Belgii s velkou péčí a vášní, což jsou dvě věci, které jsou v průmyslu péče o vlasy velmi důležité. Zakoupením křídového bloku Super White Chalk Block si můžete být jisti, že máte ve svých rukou výrobek nejvyšší kvality!

Popis:

Křídový blok prémiové kvality a ručně vyrobený v Belgii
Směs různých (křídových) prášků
Perfektní při trimování
Ideální také pro křídování krátkosrstých psů, pro vytvoření objemu a pro vybělení srsti např. West Highland White teriéra.
Parametry:
Hmotnost: ± 185 g
Rozměry:
Délka: 7,7 cm
Šířka: 7,4 cm
Průměr: 3 cm

* Všechny míry jsou přibližné.

Výrobce: The Sentinel

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 45TSE001 Kategorie

539,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.