Ultrasavý ručník Show Tech Dry Mate

Extrémně savý ručník

Psí srst snadno pojme hodně vody. Proto je důležité používat savý ručník, který vám pomůže srst rychle vysušit. Show Tech+ Dry Mate bude od této chvíle vaším nejlepším přítelem!

Vždy spolehlivě

Běžné ručníky jsou mokré během chvilky. Tento profesionální ručník lze nejlépe přirovnat ke kamzíkovi. Je unikátní svou výjimečnou schopností okamžitě a bez zanechání mokrého místa absorbovat vodu na vašem pracovním povrchu. Dry Mate absorbuje mnohem více vlhkosti než běžný ručník – až 8násobek své vlastní hmotnosti ve vodě! Vysaje vodu ze srsti psa a dá se velmi snadno vyždímat.

Skvělá věc na Dry Mate je, že jej můžete používat roky. Je vyrobena z ekologicky nezávadného a odolného materiálu, který je pevný, ale zároveň měkký a umožňuje pejska řádně vysušit, aniž by v srsti zanechával nadýchané zbytky.

Tento ručník pro psy je ideální pro profesionální použití. Od nynějška už jako groomer nemáte velkou hromadu ručníků, které byste na konci pracovního dne vložili do pračky. Stačí ponořit Dry Mate do kbelíku s dezinfekčním prostředkem a po umytí každého psa osušit. Ušetříte prádlo, čas i energii!

Je také velmi užitečný doma. V létě ho využijete k ochlazení svého čtyřnohého kamaráda. Jednoduše podržte Dry Mate pod studenou vodou a poté jej položte na záda vašeho psa. Konečně je to také ideální řešení, když chcete rychle a snadno osušit svého mazlíčka po procházce v dešti nebo koupání, nebo když něco polijete a chcete rychle vysušit mokré místo. Od této chvíle zůstane váš dům, auto a pracoviště suché a čisté.

Vše je v detailech

Extrémně savý ručník pro psy nepostradatelný pro sušení srsti každého psa
Ručník a houba v jednom
S originálním K-Designem vytvořeným Kitty Dekeersgieter
Perfektní pro profesionální použití v kosmetických salonech, ale i doma
Rozměry:± 66 x 43 cm
Materiál: PVA
Pokyny pro praní: praní v pračce (max. na 60 °C), bez aviváže ani sušit v sušičce
Barva: šedá
Baleno po kuse

Návod :

Před prvním použitím Dry Mate dobře opláchněte a vyždímejte. Ujistěte se, že během používání zůstává mírně vlhký. Když je Dry Mate v suchém stavu, nedoporučujeme jej skládat nebo roztahovat. Před použitím se ujistěte, že jste hadřík dostatečně namočili a změkčili. Můžete to udělat jednoduše tak, že jej před použitím ponoříte do vody. Po použití doporučujeme následující:

Pro soukromé použití: Dry Mate po použití opláchněte čistou vodou (a dezinfekčním prostředkem) a nechte uschnout pro další použití.
Pro časté profesionální použití: Po každém použití ponořte Dry Mate do kbelíku s vodou a dezinfekčním prostředkem a nechte jej tam, dokud jej nebudete potřebovat pro dalšího psa.

Výrobce: Show tech

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: 33STP026 Kategorie , ,

331,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.