Verm-X Organický jablečný ocet pro psy

Verm-X Organický jablečný ocet s „Matkou“ pro psy, pomáhá při trávení a vstřebávání potravy a životně důležitých živin a snižuje možné riziko škodlivých bakterií. Obsahuje mnoho vitaminů, minerálů a antioxidantů. Syrový a nepasterizovaný jablečný ocet byl pěstován organicky, takže neobsahuje pesticidy a je šetrný k životnímu prostředí.
Verm-X Organický jablečný ocet pro psy 1l

Psům, kterým se podává jablečný ocet, budou mít zdravější gastrointestinální systém, lepší kvalitu srsti a méně alergií. Jablečný ocet pomáhá snižovat záněty v těle a podporuje imunitní systém vyrovnáváním pH. Používá se také k podpoře kloubů a pohyblivosti u psů.

Zdravý trávicí systém je nesmírně důležitý pro celkové zdraví vašeho psa. Je to proto, že téměř 90% imunitního systému u psů je v jejich střevech. Probiotika jsou dobré bakterie, které podporují zdravý trávicí systém psa. A prebiotika podporují tyto dobré bakterie, aby mohla lépe fungovat.

Jablečný ocet může pomoci omezit růst toxických bakterií, jako jsou E. coli, S. aureus (stafylokoková infekce) a kvasinky jako C. albicans (candida). To znamená, že jej můžete použít k pomoci při zvládání infekcí u vašeho psa.

Složení: 100% organický jablečný ocet s Matkou

Dávkování: Přidejte dva uzávěry (20 ml) do jednoho litru pitné vody denně, nebo přidat 20 ml do denního krmiva pro psy
Objem: 1000ml

Výrobce: Verm-X

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: VE-29 Kategorie

489,00 

Skladem

[pvtfw_table_display]