VET´S BEST Dentální pěna pro psy

Pěna na čištění zubů a dásní pro psyDentální pěna pro psy Vet´s Best na čištění zubů a dásní je unikátní okysličený pěnotvorný enzym, který může pomoci zabránit zubnímu plaku a tvorbě zubního kamene.
Dentální pěna pro psy, VET´S BEST

Dentální pěna pro psy Vet´s Best na čištění zubů a dásní je unikátní okysličený pěnotvorný enzym, který může pomoci zabránit zubnímu plaku a tvorbě zubního kamene. Dentální pěna Vet Best obsahuje přírodní složky, jako je Geranium, máta peprná a oleje z hřebíčku, které podporují dobrou ústní hygienu a svěží dech.

Již více než 30 let Vet´s Best připravuje přírodní ingredience, které společně pomáhají k většímu pohodlí a ochraně vašeho domácího mazlíčka.

Hlavní vlastnosti dentální pěny pro psy, VET´S BEST

Unikátní okysličený pěnový enzymový vzorec proniká mezi zuby psa a dásněmi, aby se osvěžil dech
Pomáhá předcházet zubnímu plaku a redukovat tvorbu zubního kamene.
Obsahuje Geranium, mátu peprnou a oleje z hřebíčku pro dobrou ústní hygienu a svěží dech
Obsahuje přírodní látky na osvěžení dechu a unikátní enzymový systém
Pomáhá přirozeně redukovat plak a zubní kámen u psů – nevyžaduje se žádný zubní kartáček
Snadno se aplikuje – jednoduše nastříkáte do úst psa a vmasírujete kolem dásní
Vhodné pro psy a štěňata od 12 týdnů
120ml balení

Návod na použití:
Otevřete uzávěr, zatlačte pumpu a rozetřete pěnu na zuby a dásně psa. Psi pak olizují pěnu a ta tak potom může čistit těžko přístupná místa v ústech.

Složení dentální pěny pro psy:

Čištěná voda, glycerin, monopropylénglykol, PEG 40 hydrogenovaný ricinový olej, sorbát draselný, oxid glukóza, máta peprná, kyselina sorbová, olej z geránia, kyselina askorbová, hřebíčkový olej, chlorfenol sodný.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosah dětí a jiných zvířat. V případě náhodného předávkování okamžitě kontaktujte zdravotnického pracovníka. Tento výrobek je určen pouze pro přerušované nebo doplňkové krmení.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávejte na chladném, suchém místě mimo přímého slunečního záření.

UPOZORNĚNÍ: Bezpečné použití u březích zvířat nebo zvířat určených na chov nebylo prokázáno. Pokud se stav zvířete zhorší nebo se nezlepší, zastavte podávání produktu a poraďte se s veterinárním lékařem. Čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici pro vašeho domácího mazlíčka. Tento produkt není určen pro léčení, léčení nebo zmírnění jakéhokoliv onemocnění, nemoci nebo zdravotního stavu.
Čistý objem: 120 ml

Výrobce: VET´S BEST

Zobrazit historii cen

Doprava, platba a termín dodání

Objednací číslo: BG-80378 Kategorie

335,00 

Není skladem

[pvtfw_table_display]

Ať Vám neuteče žádná novinka

Odebírejte náš newsletter a už Vám žádná neuteče.